lv

Nīderlandes - Latvijas biedrība " Latvija"


Nīderlandes – Latvijas biedrību “Latvija” Amsterdamā nodibināja latvieši, kas, entuziasma pilni, vēlējās saliedēt Nīderlandē dzīvojošos tautiešus. Biedrība tika reģistrēta Amsterdamā, 2003.gada 29.septembrī kā bezpeļņas sabiedriskā organizācija.

Nīderlandes – Latvijas biedrībai “Latvija” ir vienmēr bijis un arī būs svarīgi pulcināt kopā latviešus un Latvijas interesentus. Biedrība dod iespēju tikties, sarunāties latviešu valodā, kopā atzīmēt svarīgus notikumus un gadskārtas, piemēram: Jāņus, Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu, Ziemassvētkus un daudzus citus notikumus un svētkus. Mēs ticam, ka tiem latviešiem, kas dzīvo Nīderlandē, ir svarīgi saglabāt savu identitāti. Tāpēc Nīderlandes – Latvijas biedrība “Latvija” ar saviem darbiem un centieniem veicinās latviešus cienīt savu tautu, kultūru un valodu, kas dos lielu izpratni par citām tautībām, starp kurām mēs šodien dzīvojam. 

E-pasta adrese saziņai: melita@Latvija.nl vai katarina@latvija.nl


Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK