lv

2023. gads

2023. gadā ELA ir ieguvusi Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) atbalstu trīs projektiem - divus gadus tiks turpināts projekts “Latvietība “3I” - Identitāte, Ieguldījums, Iesaiste (2023-2024)”, kura mērķis ir biedrības kapacitātes stiprināšana un pamatdarbības Latvijā nodrošināšana, tiek īstenots kopš 2020. gada un šoreiz līdzekļi no Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “NVO fonds” tā aktivitātēm ir piešķirti līdz pat 2024. gada 31. oktobrim.  

Ar SIF atbalstu no Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma diasporas NVO darbības atbalstam” tiek īstenoti divi projekti “ELA tīklošanās 2023” un “ELA biedru darbības spēju stiprināšana un savstarpējās sadarbības veicināšana”Abi projekti tiek īstenoti līdz 2023. gada 31. oktobrim.

ELA koordinē projektu "Diasporas skolu finansiālā atbalsta nodrošināšana Eiropā un kaimiņreģionā", kas tiek īstenots līdz 2023. gada 31. decembrim. Finansējumu nodrošina Latviešu valodas aģentūra no Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmas “Valsts valodas politika un pārvalde”.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK