lv
Mājas lapa ir izstrādes procesā un informācija tiek papildināta.

Latviešu valodas tālmācības iespējas

Latviešu valodas tālmācības privātskolotāju, kuri darbojas lva.classflow.lv vidē, kontakti

Skolotāja vārds, uzvārds

Skolotāja e-pasts

Skolēnu vecums

Skolēnu valodas prasmes līmenis

Ieva Bosa

tonalitate@gmail.com

7–...

Vēlamas minimālas priekšzināšanas latviešu valodā. Lieliski tiksim galā, ja mītnes zemes valoda ir angļu, vācu vai krievu valoda. 

Zanda Garanca Devrana

zanda_garanca@hotmail.com

6–10

Vēlams, lai skolēns nedaudz runā un saprot latviešu valdodu. 

Kristīna Rathode

kristinarathode@hotmail.com

6–...

*

Gunita Mistere

gunita0505@gmail.com

5–80

*

Gunta Enerota

neimane.gunta@gmail.com

 

*

Gita Smiļģe-Dance

gita_elksnite@inbox.lv

 

*

Inta Purmale

ominta@gmail.com

6–...

Jebkurš valodas prasmes līmenis (pilnīgam iesācējam nepieciešama kāda starpniekvaloda, kuru es pārvaldu, – angļu, itāļu vai krievu).

Daiga Kronberga

araja11@inbox.lv

5–12

Vēlamas nelielas priekšzināšanas.

Anna Kalve

anna.kalve@gmail.com

 

*

Dace Freija

dace123@me.com

6–10

Skolēniem ar dažādu valodas līmeņu zināšanām un vēlmi mācīties. Mācību stundas skolēniem no Austrālijas.

Ingūna Velika

ingunamukane@inbox.lv

12–80

Jebkurš valodas prasmes līmenis, kurš augstāks par minimālām sarunvalodas pamatzināšanām. 

Nora Kokiņa

nora322@inbox.lv

12–70

Vēlamas vismaz nelielas priekšzināšanas. 

Velga Krauce

velga.krauce@gmail.com

 

*

Anda Auziņa

anda.auzina@gmail.com

5–10

Rakstītprasme, lasītprasme nav obligāta; vēlams, lai bērns spētu izteikties; galvenais, lai bērns kaut ko saprastu latviešu valodā.

Sandra Saulīte

ziedonis332@inbox.lv

 

*

Inese Vallenberga

inesewallenberg@gmail.com

 

*

Skaidrīte Dzene

skaidrite.dzene@gmail.com

7–10 (bet var būt arī cits vecums)

Svarīgi, ka bērns prot lasīt un rakstīt (kaut vai  mītnes zemes valodā) un ir vismaz minimālas pamatzināšanas latviešu valodā. 

Kristīne Volodka

kristine.volodka@gmail.com

5–...

Galvenais – vēlme mācīties.

Sandra Opaļeva

sandraopaleva@inbox.lv

3–80

 

Edīte Fiļimonova

fede@inbox.lv

6–10

Vēlams, lai skolēnam ir minimālas latviešu valodas zināšanas.

Dace Bule

dace.bule41@gmail.com

5–10

Vēlams minimāls valodas prasmes līmenis (mazliet 

saprot latviešu valodu runas līmenī vai arī tikai dažus vārdus).

Ineta Nekraša

ineta.nekrasa@gmail.com

7–16

*

Līga Balode

liga.esme@gmail.com

3–80

*

Vineta Makšus

ziljuks2014@gmail.com

8–...

Mans galvenais mērķis, strādājot ar bērnu, ir iemācīt bērnu mācīties. Ja bērns saprot valodu, ja prot izlasīt, tad noteikti varam pielāgot darba tempu un apjomu.

Irīna Zeme

irinazeme@inbox.lv

6–10

Vēlams, lai skolēns pazīst burtus.

*Ja atsevišķi nav minēts vēlamais skolēnu vecums vai valodas prasmes līmenis, skolotājs darbojas ar jebkādu vecumu un jebkādu valodas līmeni.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK