lv

Latviešu-dāņu biedrības jauktais koris "Rietumvējš"

Latviešu-dāņu biedrības jauktais koris "Rietumvējš" (Dānija).

Koris dibināts 2010. gada 21. aprīlī.

Kora mēģinājumi notiek reizi nedēļā trešdienās no plkst. 19.00 līdz 21.00 pēc vietējā laika Vejles kultūras namā Bygningen (Bygningen, Ved Anlægget 14B, 7100 Vejle (Stāvvieta par brīvu: Parkeringshuset Albert).

Koris regulāri uzstājas ar koncertiem gan Latviešu-dāņu biedrības pasākumos, gan Vejles pašvadības organizētos pasākumos, gan arī citur izpildot dziesmas gan latviešu, gan dāņu un angļu valodās. “Rietumvējš” jau divas reizes piedalījies Vispārējos Latviešu Dziesmu un deju svētkos – 2013. gadā un 2018. gadā, kā arī gatavojas dalībai 2023. gada svētkos.
"Rietumvējš" bijis arī Eslingenas Dziesmu svētku dalībnieks gan 2017. gada, gan 2022. gada jūnijā, piedalījies Latviešu Dienās Edinburgā 2019. gada aprīlī un Kanādas Dziesmu svētkos Toronto 2019. gada jūlijā, kā arī XV Vispārējos latviešu dziesmu un deju svētkos ASV, Minesotas štata pilsētā Sentpolā 2022. gada jūlijā.

Diriģē Kristīne Zariņa Nuhela, prezidente Ineta Sokolowski.

Informācija par kori pieejama arī sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Kontakts: ldbkoris@gmail.com

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK