lv

ELA saņēmusi atbalstu biedru tīklošanās aktivitāšu organizēšanai

Eiropas Latviešu apvienība (ELA) ir saņēmusi Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma diasporas NVO darbības atbalstam” finansējumu projekta “ELA tīklošanās 2023” aktivitāšu īstenošanai. Projekts tiks īstenots līdz 2023. gada 31. oktobrim.

Projekta mērķis ir stiprināt ELA nozaru politiku, atbalstīt ELA nozaru referentu, biedrziņa un vadības darbību, uzturot latviešu valodu, kultūru un latvisko identitāti diasporas mītnes zemēs, sekmējot jauniešu un jaunu biedru piesaisti organizācijai, kā arī veicināt Eiropas diasporas kopienu pašorganizēšanos, lai stiprinātu nacionālo identitiāti un saglabātu saikni ar Latviju.

Projekta mērķis tiks sasniegts, nodrošinot ELA nozaru referentiem, biedrzinim un ELA administratoram-pārstāvim Latvijā iespēju klātienē piedalīties virknē diasporai nozīmīgu pasākumu, apmeklēt biedru organizācijas un diasporas skolas to mītnes zemēs, uzturēt esošos un veidot jaunus kontaktus, jo bez diasporas kopienu un organizāciju savstarpējās sadarbības mazinās diasporas balss, diasporas interešu pārstāvības noturīgums un diasporas saikne ar Latviju kopumā.

Projektā plānoti ELA komandas komandējumi pie ELA biedru organizācijām un diasporas skolām visā Eiropā, tikšanās ar ELA partneriem Latvijā, kā arī ELA dalība Eiropas līmeņa pasākumos, kas nozīmīgi diasporas kultūras, izglītības un sporta nozaru uzturēšanai.

Saņemtais finansiālais atbalsts palīdzēs stiprināt ELA biedru, diasporas skolu, kultūras un māksliniecisko kopu savstarpējās attiecības un sekmēs ārvalstīs dzīvojošo tautiešu latvisko identitāti, piederību, latviešu valodas saglabāšanu, latviskā kultūras mantojuma izpēti un saglabāšanu.

Projekta īstenošanas periods ir 01.01.2023. līdz 31.10.2023. un tā izmaksas sastāda 14 450 EUR.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

#DiasporasNVO2023

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK