lv

Diasporas skolu finansiālā atbalsta nodrosināšana Eiropā 2023

Eiropas Latviešu apvienība (ELA) sadarbībā ar Latviešu valodas aģentūru (LVA) izsludina konkursu Eiropas diasporas skolu finansiālajam atbalstam 2023. gadā. Finansējumu piešķir LVA no Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmas „Valsts valodas politika un pārvalde”. 

Finansiālajam atbalstam aicinātas pieteikties latviešu diasporas skolas, kuras darbojas Eiropā vai tās kaimiņreģiona valstīs ārpus Latvijas un kuras atbilst konkursa finansējuma saņēmēju atlases kritērijiem. Finansējuma periods: 2023. gada 1. janvāris – 2023. gada 31. decembris. Finansējuma apjoms: 104 580 EUR.

Ar finansējuma saņemšanas kritērijiem un attiecināmo izdevumu veidiem detalizēti var iepazīties konkursa nolikumā. Pirms pieteikuma anketas aizpildīšanas lūdzam uzmanīgi iepazīties ar konkursa nolikumu!

Pieteikumi finansējumam tiek pieņemti līdz 2023. gada 5. martam.

Konkursa nolikums 

Elektroniskā pieteikuma anketa 

2023. gada 23. februārī plkst. 21.00 pēc Latvijas laika ELA aicina diasporas skolas uz informatīvi skaidrojošu semināru par konkursu, kas notiks tiešsaistē. Iespēja pieteikties informatīvajam semināram šajā saitē.

Uz sadarbību!

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK