lv

Diasporas skolu finansiālā atbalsta nodrošināšana Eiropā 2022

Pieteikšanās Eiropas diasporas skolu finansējumam 2022. gadā

Eiropas Latviešu apvienība (ELA) un Latviešu valodas aģentūra (LVA) izsludina konkursu Eiropas diasporas skolu finansiālajam atbalstam 2022. gadā. Finansējumu piešķir LVA no Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmas „Valsts valodas politika un pārvalde”. 

Finansiālajam atbalstam aicinātas pieteikties latviešu diasporas skolas, kuras darbojas Eiropā vai tās kaimiņreģiona valstīs ārpus Latvijas un kuras atbilst konkursa finansējuma saņēmēju atlases kritērijiem. Finansējuma periods: 2022. gada 1. janvāris – 2022. gada 31. decembris. Finansējuma apjoms: 104 580 EUR.

ELA prezidija priekšsēde Justīne Krēsliņa uzsver: “Izglītība diasporā ir vairāk nekā tikai valodas vai vēstures apmācība. Izglītība dzimtajā valodā dod mūsu bērniem un jauniešiem iespēju jau no agrīna vecuma tīkloties un, veidojot attiecības ar citiem, atklāt un stiprināt savu latvietību. Tādēļ mēs mudinām Eiropas diasporas skolas pieteikties šim finansiālajam atbalstam, lai kopīgi veidotu ilgtspējīgas un stabilas skolas, kurās jaunajai paaudzei tiek dota šī iespēja – apzināties un stiprināt latvietību.”

Ar finansējuma saņemšanas kritērijiem un attiecināmo izdevumu veidiem detalizēti var iepazīties konkursa nolikumā. Pirms pieteikuma anketas aizpildīšanas lūdzam uzmanīgi iepazīties ar konkursa nolikumu!

Pieteikumi finansējumam tiek pieņemti līdz 2022. gada 2. martam.

Konkursa nolikums 

Elektroniskā pieteikuma anketa 

2022. gada 18. februārī plkst. 20.00 pēc Latvijas laika ELA aicina diasporas skolas uz informatīvi skaidrojošu semināru par konkursu, kas notiks tiešsaistē. Iespēja pieteikties informatīvajam semināram šajā saitē.

Uz sadarbību!

 

Mediju ziņa ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ziņas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība. #NVOfonds2022

 
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK