lv

Zviedrijas skolu pedagogi un latviešu diasporas skolotāji ir ieinteresēti sadarbībā ar Latvijas mācību iestādēm

Zviedrijas skolu pedagogi un latviešu diasporas skolotāji ir ļoti ieinteresēti sadarbībā ar Latvijas mācību iestādēm, viņi labprāt grib redzēt gan mācību vidi, gan pašu mācību procesu, runāt ar pedagogiem, kā arī uzzināt par darbu ar skolēniem, kuriem ir īpašas vajadzības, un dalīties pieredzē.
 
Veicinot sadarbību starp skolām Latvijā un Zviedrijā, tai skaitā latviešu diasporas izglītības iestādēm, lai Zviedrijas izglītības iestāžu pārstāvji, latviešu diasporas skolu skolotāji iepazītu Latvijas izglītības programmas un sistēmu, ieraudzītu izglītības iestādes darbu ikdienā, savukārt Latvijas skolotāji iepazītos ar latviešu valodas apguvi ārpus Latvijas un veidotu kontaktus pieredzes apmaiņai.
 
Zviedrijas un diasporas skolotāju pieredzes apmaiņas vizīte Valmieras un Burtnieku novada izglītības iestādēs būs viens no Eiropas Valodu dienas pasākumiem septembrī. ELA aktīvi iesaistās programmas veidošanā, lai projektu nākamos gadus varētu īstenot arī citas Eiropas valstīs. Izveidoti jautājumi Zviedrījas kolēģēm par projektu.
 
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. “ „ Skolas tilti“ ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par „ Skolas tilti “ saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība.
 

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK