lv

ZLA aicina latviešu organizāciju Ziemeļvalstīs pārstāvjus uz divu dienu semināru

Ziemeļvalstīs, iekšējās Eiropas savienības darbaspēka migrācijas rezultātā, ir ieradies daudzskaitlīgs Latvijas valstspiederīgo skaits. Atšķirībā no Zviedrijas, kur jau kopš trimdas laikiem ir izveidojušās stabilas pilsoniskās, kultūras un izglītības organizācijas, citās ziemeļu kaimiņvalstīs organizācijas ir salīdzinoši jaunas. Lai palīdzētu izprast organizācijas veidošanas, pienākumu sadales, budžeta un nākotnes darbības plānošanas principus, t.i. veicinātu organizāciju ilgtspējīgas darbības spēju stiprināšanu, ZLA aicina latviešu organizāciju Ziemeļvalstīs pārstāvjus uz divu dienu semināru* un sadarbības stiprināšanas pasākumu.
 
Viens no galvenajiem dienaskārtības jautājumiem būs pilsoniskās aktivitātes veicināšana pirms 13. Saeimas vēlēšanām, kā arī Ziemeļeiropas organizāciju interešu pārstāvība un sadarbība ar Eiropas Latviešu apvienība (ELA), kā arī Latvijas valsts iestādēm u.c. partneriem Latvijā.
 
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. “ „ Ziemeļeiropas latviešu
diasporas (sa)darbības spēju stiprināšanas seminārs “ ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par „ Ziemeļeiropas latviešu diasporas (sa)darbības spēju stiprināšanas seminārs “ saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK