lv

Top ELKS III. Tiksimies 2025. gada vasarā Bredfordā, Apvienotajā Karalistē!

Februāra vidū virtuālā vidē satikās diasporas dažādu jomu pārstāvji, kuri nu jau pusgadu strādā, lai pamazām, bet rūpīgi, būvētu pamatus 2025. gadā gaidāmajiem Eiropas Latviešu kultūras svētkiem ELKS III, kas norisināsies Bredfordā. 

Rīcības komitejas pārstāvji ir paveikuši lielu darbu, lai svētki diasporas amatiermākslas kopām un to veikuma skatītājiem notiktu, lai noritēju vislabākajās kultūrvietās.

Savukārt Eiropas Latviešu apvienības (ELA) kultūras jomu vadītāji, aktīvie pārstāvji, uzsākuši veidot radošo grupu, kas ķērusies pie repertuāra izvēles, ekspertu iesaistīšanas un svētku pasākumu mākslinieciskās koncepcijas veidošanas.

Rīcības komitejā darbojas entuziasti ar lielu pieredzi un pozitīvu dzīves redzējumu, savukārt radošajā grupā satikušās spilgtas personības, izcili, ar sirdsdegsmi apveltīti skatuves zinātnieki un praktiķi.

Pirmajos svētku organizēšanas soļos to rīkotāji dalījās ar Latviešu pārstāvniecības Aapvienotajā Karalistē (LPAK) pilnsapulces dalībniekiem, un tas norisinājās 24. un 25. februārī Daugavas Vanagu mītnē "Straumēnos". Uzrunājot tautiešus, kuru mītnes valsts ir Lielbritānija, organizatori tautiešus aicināja iesaistīties ar idejām, piedalīties un ar lepnumu uzņemt dalībniekus no visas Eiropas.

Svētki top! Jau martā sagaidāmas pirmās, svarīgās ziņas. Sekojiet jaunumiem un posieties svētkiem!

Jūsu LPAK, jūsu ELA, jūsu “SIRDSLIETAS”

Mediju ziņa ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ziņas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība. #NVOfonds2023          

Ja turpmāk vēlies saņemt savā e-pastā ELA kultūras nozares ziņas, piereģistrējies ziņu saņemšanai šajā tiešsaistes formā.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK