lv

Tikšanās ar nodibinājuma “Sandbija - misija Latvijai” pārstāvjiem

Šā gada 27.augustā Eiropas Latviešu apvienības (ELA) pārstāvis Latvijā Rinalds Gulbis tikās ar nodibinājuma “Sandbija – misija Latvijai” pārstāvjiem. Tikšanās laikā nodibinājuma pārstāvjiem tika sniegta konsultācija par to iespējām iesaistīties ELA darbībā, komunikācijas iespējām ar citām diasporas organizācijām, kā arī veidiem finansējuma piesaistei.

“Tā kā nodibinājums ir izveidots tikai 2019.gadā, tam nepieciešams pilna veida atbalsts, konsultācijas par pieejamā finansējuma piesaisti no Sabiedrības integrācijas fonda, Ārlietu ministrijas un citiem iespējamajiem finansējuma avotiem,” stāsta R.Gulbis. “Tā kā nodibinājuma mērķis ir veidot pēc iespējas plašāku sadarbību starp organizācijām Latvijā, Zviedrijā un Vācijā, tad ir nepieciešamas arī turpmākas konsultācijas sadarbības veicināšanai ar lokālajām organizācijām minētajās valstīs un sadarbības partneru tīkla veidošanai Latvijā.” Viņš pauž gandarījumu par latviešu kopienu interesi un aktivitāti saņemt nepieciešamās konsultācijas.

ELA atgādina, ka bezmaksas konsultācijas un kopienu konsultanta atbalsts ELA biedriem un citām latviešu kopienām ir pieejams līdz pat 2019.gada 30.oktobrim.

Konsultācijās ir iespējams saņemt atbildes par finansu piesaisti, projektu izstrādi un vadīšanu, aktuālākajiem pasākumiem, sadarbības iespējām un citiem jautājumiem ikdienas darbā. Konsultācijas tiek nodrošinātas, lai stiprinātu latviešu kopienas un diasporas NVO, sniedzot tām atbalstu ikdienas darba veikšanā un saiknes uzturēšanā ar Latviju.  

Konsultācijas ir iespējams saņemt gan elektroniski: ela.projekts@gmail.com, gan arī telefoniski +371 29751732 (tai skaitā WhatsApp).

Konsultācijas tiek sniegtas projekta „Eiropas Latviešu apvienības kapacitātes stiprināšana diasporas līdzdalības veicināšanai Latvijā” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta Nr. 2019.LV/NVOF/DAP/024/29. Par publikācijas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK