lv

Sveicieni kultūras nozares pārstāvjiem jaunajā sezonā

ELA kultūras nozares referente Andra Baltmane sūta sveicienus ikvienam diasporas kolektīvam kultūras nozarē līdz ar jaunās sezonas sākšanos. 

Sveicieni septembrī!

Gan tiem, kuriem skolas gada sākums ir mīļākais gadalaiks, gan tiem, kuriem “nenāciet klāt man rudenī…”.

Visi esam jaunās sezonas starta laikā, tāpēc katram - veselību, izturību, radošumu un možu garu, draudzīgumu un atsaucību, veselīgu humora izjūtu un dzirkstošu darītprieku!

Lai gan daudziem vasarā piedzīvotais prieks un tikšanās, skatītāju mīlestība un aplausi vēl tepat, tepat atmiņā - aiziet! Šī tik atkal būs sezona! Festivālu, koncertu, skašu un Dziesmu svētku zīmē.

Teātri, mīļie diasporas amatierteātri, jau šīs nedēļas nogalē savu rudeni svinēs ar Dzejas dienām, nenogurdināmie dejotāji dažādās Eiropas malās dimdina koncertos un cītīgi mācās meistarklasēs, rosīgie kori gatavojas kopīgiem un individuāliem koncertiem un čaklās folkloras kopas kaldina plānus, loka balsis un skandināt skandina!

Un tā ir nenovērtējama bagātība. Darīsim kopā, atbalstīsim viens otru, priecāsimies par savām un citu veiksmēm, būsim labvēlīgi, dāsni, radoši un LAIMĪGI! Jo mums šai pasaulē tāda iespēja tieši šodien un tieši tagad ir. Atceramies to!

Īpašs sveiciens amatiermākslas kopu vadītājiem! Drosmi, mīlestību un mieru!

ELA kultūras ļaužu vārdā, Andra Baltmane

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK