lv

Savij Latviju vainagā - domubiedru aicinājums vīt vainagus!

"Zāļu vainags, ozollapu vainags, pieneņu vainags, miršu vainags... zīļu vainags. Latvijā nav meitenes, kura, uzliekot vainagu, nebūtu sajutusies pavisam citādi - skaistāka, stiprāka, izturīgāka," teic Lelde Vikmane, Eiropas Latviešu apvienības kultūras nozares vadītāja.

"Arī puiši ar Jāņukroņiem jūtas īpaši. Saulgrieži un Līgo vakars jau arī pavisam tuvu. Tāpēc aicinām būt aktīviem un piedalīties!"

Akcijā «Savij Latviju vainagā» var piedalīties sociālajā vietnē Facebook - iesūtot savu darināto vainagu, kā arī vietu un laiku, kad tas darināts. Akcijas lapa "Savij Latviju vainagā" pieejama ŠEIT<<

Iniciatīvas autores ir Lelde Vikmane  ar domubiedrēm Daigu Dupāti un Ievu Lapšāni.

Informācija sagatavota projekta „Latvietība „3I” Identitāte, Ieguldījums, Iesaiste” (Līguma Nr.2020.LV/NVOF/MAC/055/04) ietvaros. Projektu no 01.01.2020. – 31.10.2020. īsteno Eiropas Latviešu apvienība. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība. 

*Foto: Ieva Lapšāne

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK