lv

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece tikās ar diasporas un Madonas novada jauniešiem

2018. gada 7. augustā, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece tikās ar diasporas un Madonas novada jauniešiem - Latvijas jauniešu vasaras skolas "Latvija aug!" dalībniekiem.

Vasaras skolu jeb darbnīcu “Latvija Aug!” rīko Eiropas Latviešu apvienība sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes pilsētu 2018 – Madonu –, un uzsvars tajā likts uz pilsonisko iniciatīvu un uzņēmīgumu kā aktīvas latvietības atslēgu.

Darbnīcu ciklā piedalās 12 diasporas jaunieši, ar ko kopā darbojas Madonas novada aktīvie jaunieši (16-25g.).

“Latvija Aug” piedāvā sarunas ar citiem aktīviem jauniešiem, valsts augstākajām amatpersonām un harizmātiskiem profesionāļiem par jauniešu lomu pārmaiņu veidošanā un izzinošas un praktiskas darbnīcas radošuma, mediju prasmju, biznesa pratības un politikas zinību stiprināšanai. Sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru notiks uzņēmējdarbības iniciatīvu darbnīca un ar Zemkopības ministrijas gādību jaunieši dosies izbraukumā pa novada ražotnēm un saimniecībām. Jaunieši apgūs brīvprātīgā darba prasmes un izzinās brīvprātīgā darba iespējas Latvijā un Eiropā. Programmu bagātinās filmu vakars ar sarunu par emigrāciju un atgriešanos, aktīva dzīvesveida stundas un tikšanās ar jaunajiem sportistiem, kā arī Simtgades zaļumballe Madonā. Programmas noslēgumā jaunieši piedalīsies Latvijas Jaunatnes festivālā un vadīs viedokļu darbnīcu par jauniešiem un Eiropas nākotni.

Programma notiek latviešu valodā. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK