lv
Mājas lapa ir izstrādes procesā un informācija tiek papildināta.

Rīgas domes sēde Konsultatīvās padomes sabiedrības integrācijas jautājumos

ELA pārstāve Aira Priedīte 2021.g. 13. janvārī piedalījās šā gada pirmajā Rīgas domes Konsultatīvās padomes sabiedrības integrācijas jautājumos sēdē. 

ELA ir pirmo reizi ievēlēta šajā padomē un plāno tādējādi stiprināt Rīgas sadarbību ar diasporu un remigrantu iekļaušanos pēc atgriešanās uz dzīvi Rīgā.

Kopumā sēdē piedalījās 22 dalībnieki, pārstāvot Rīgas domi un dažādas nevalstiskas organizācijas.Jaunais sastāvs ievēlēja Konsultatīvās padomes priekšsēdētāju Ivetu Ratinīku, divas vietnieces Lailu Balgu un Ivetu Vērsi, kā arī sekretāri Ilzi Meilandi. Šogad padomē ir daudz jaunu dalībnieku, tamdēļ sēde tika uzsākta ar iepazīšanos. Turpinājumā  Rīgas domes pārstāve Ilona Stalidzāne prezentēja to, kas sabiedrības integrācijas jomā paveikts 2020.gadā, kā arī 2021. gada prioritātes. Tās ir:

  • Pētījums “Sabiedrības integrācija Rīgā”
  • Klientu apkalpošanas specialistu, informācijas sagatavotāju un citu pašvaldības specialistu apmācības vieglās valodas principu izmantošanai ikdienas darbā
  • Vebināri tautiešiem ārzemēs par dažādām viņiem aktuālām tēmām (pirmsskola, vispārējā izglītība, mājoklis utt.)
  • Rīcības plāna 2022.-2024.gada sagatvošana

Padomes nākamā sēde notiks martā. ELA prezidijs aicina savas biedrorganizācijas dalīties ar saviem ierosinājumiem par izvirzītajām prioritātēm, rakstot uz ela@ela.lv

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK