lv

Piedalies aptaujā par Eiropas Latviešu apvienības darbības virzieniem!

Lai pilnveidotu Eiropas Latviešu apvienības (ELA) darbu savu biedru un Eiropā ārpus Latvijas mītošo diasporas kopienu un pārstāvju interešu labā, ELA ir izveidojusi aptaujas anketu.
 
Ja Tu esi diasporas pārstāvis vai remigrants – šī ir Tava iespēja novērtēt ELA darbu 2019.gadā, dot savu redzējumu par ELA nospraustajiem mērķiem un rīcības veidiem, kā arī sniegt savus ieteikumus ELA darbības pilnveidošanai! Saite uz aptauju: http://ejuz.lv/58wh
 
ELA darbības vispārīgais mērķis ir pārstāvēt latviešu diasporas intereses Latvijā un Eiropas mērogā, tās biedru organizāciju darbības saskaņošana informācijas, izglītības un kultūras, pilsoniskās un ekonomiskās līdzdalības jomā un sadarbības projektu veicināšana starp biedru organizācijām, kā arī ar radniecīgām diasporas vai citām organizācijām.
 
ELA darba mērķauditorija pamatā ir latviešu diasporas kopienas un organizācijas Eiropas valstīs, kā arī no tām remigrējuši Latvijas iedzīvotāji. 
Galvenās ELA 2019. gada darba jomas:
 
1) latviskās identitātes un piederības sajūtas Latvijai stiprināšana diasporā, latviešu valodas un kultūras izpēte, saglabāšana un attīstība ārpus Latvijas;
2) diasporas pilsoniskās un politiskās līdzdalības veicināšana;
3) diasporas iesaiste Latvijas tautsaimniecības un zinātnes attīstībā, valsts pārvaldē;
4) atbalsts remigrācijai;
5) mediji un informācija.

Aptauja tika izveidota projekta „Eiropas Latviešu apvienības kapacitātes stiprināšana diasporas līdzdalības veicināšanai Latvijā” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta Nr. 2019.LV/NVOF/DAP/024/29. Par anketas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība.

                                   

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK