lv

Pagarināta pieteikšanās Eiropas diasporas skolu finansiālajam atbalstam 2024. gadā

Eiropas Latviešu apvienība (ELA) sadarbībā ar Latviešu valodas aģentūru (LVA) pagarinājusi konkursa Eiropas diasporas skolu finansiālajam atbalstam 2024. gadā pieteikumu iesniegšanas termiņu līdz svētdienas, 2024. gada 24. marta plkst. 23.59 pēc Latvijas laika. 

Finansējumu piešķir LVA no Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmas „Valsts valodas politika un pārvalde”. 

Lai stiprinātu latvietību diasporā bērnu un jauniešu vidū, Eiropas Latviešu apvienība un Latviešu valodas aģentūra izsludina konkursu Eiropas diasporas skolu finansiālajam atbalstam 2024. gadā. 

Finansējumu Eiropas skolu atbalstam piešķir LVA no Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmas “Valsts valodas politika un pārvalde”. Finansējuma kopējais apjoms ir 104 580 EUR. Finansējuma periods: no 2024. gada 1. janvāra līdz 31. decembrim. Latvijas finansiālais atbalsts diasporas skolām pieejams jau kopš 2013. gada.

Ar finansējuma saņemšanas kritērijiem un attiecināmo izdevumu veidiem detalizēti var iepazīties konkursa nolikumā.

Konkursa nolikums

Pieteikumi finansējumam tiek pieņemti līdz 2024. gada 24. martam plkst. 23.59 pēc Latvijas laika.

Elektroniskā pieteikuma anketa

Papildu informācijai: izglitiba@ela.lv 

Mediju ziņa ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ziņas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība. #NVOfonds2023

Ja turpmāk vēlies saņemt savā e-pastā ELA izglītības nozares ziņas, piereģistrējies ziņu saņemšanai šajā tiešsaistes formā.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK