lv

Notiks pieredzes seminārs par diasporas projektu īstenošanu

Lai atbalstītu ELA biedrus un citas Eiropā un kaimiņreģionā darbojošās diasporas organizācijas, ELA aicina diasporas organizāciju projektvežus uz pieredzes apmaiņas semināru. 

Seminārā apzināsim Covid-19 ietekmi uz projektu īstenošanu 2020.gadā un apkoposim priekšlikumus valsts iestāžu (SIF, ĀM, KM, LVA u.c.) administrēto atbalsta projektu konkursu nolikumu pilnveidošanai 2021.gadam. Apkopotos priekšlikumus ELA virzīs izskatīšanai Latvijas valsts iestādēs.

Seminārs notiks Zoom platformā. Datumu reģistrētajiem dalībniekiem apstiprināsim, balstoties uz šo aptauju<<

Reģistrēšanās, rakstot uz ela.projekts@gmail.com, no 10.oktobra.

Aicinām no katras organizācijas pieteikt ne vairāk kā vienu pārstāvi, kurš apkopojis organizācijas kolēģu atziņas un priekšlikumus; lūdzam dalībniekus arī sagatavot aplēses par Covid-19 ietekmē neizmantotā finansējuma apmēru.

Darba kārtība:

1. Covid 19 ietekme uz projektu īstenošanu - labās prakses piemēru apmaiņa, konsultācijas, ietekmes novērtējums.

2. Priekšlikumi pilnveidojumiem 2021.gada projektu konkursu nolikumos (SIF, ĀM, KM, LVA u.c.).

Informācija sagatavota projekta „Latvietība „3I” Identitāte, Ieguldījums, Iesaiste” (Līguma Nr.2020.LV/NVOF/MAC/055/04) ietvaros. Projektu no 01.01.2020. – 31.10.2020. īsteno Eiropas Latviešu apvienība. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK