lv

Noris gatavošanās Pasaules Latviešu zinātnieku kongresam 2023. gadā

2023. gada 28. - 29. jūnijā notiks Latvijai un latviešiem nozīmīgs notkums zinātnes jomā - V Pasaules latviešu zinātnieku kongress "Zinātne Latvijai", ko organizē vairāki Latvijas puses partneri - no valsts pārvaldes līdz nevalstiskajām organizācijām. Tiem, kuri vēlas pieteikties dalībai kongresā, jau ir tāda iespēja.

Kongresu organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Valsts prezidenta kanceleju, Ārlietu ministriju, Latvijas zinātnes universitātēm (LU, LLU, RTU un RSU), Latvijas Rektoru padomi, Latvijas Zinātnes padomi, Latvijas Zinātņu akadēmiju, Latvijas Jauno zinātnieku apvienību, Latviešu ārstu un zobārstu apvienību, Pasaules brīvo latviešu apvienību, Eiropas latviešu apvienību, Amerikas latviešu apvienību, Biedrību “Ekonomiskā sadarbība un investīcijas Latvijai” (kustība #esiLV) un Latvijas Darba devēju konfederāciju.

Kongress būs tikšanās vieta tiem, kuriem sirds deg par Latviju un Latvijas zinātni. Lai godinātu Latvijas zinātnes spēku un daudzveidību, vienkopus pulcēsies Latvijas zinātnes ekosistēmas dalībnieki: Latvijas un diasporas zinātnieki, jaunie zinātnieki, studenti, starptautiskie un vietējie sadarbības partneri, valdības, valsts pārvaldes un ārvalstu pārstāvniecību pārstāvji.

Kongresa dalībnieki diskusijās aktualizēs jautājumus par zinātnes lomu globālo izaicinājumu risināšanā un zināšanu vērtību sabiedrības, kultūras un ekonomikas attīstībā.

Dalība „Zinātne Latvijai” kongresā reģistrētiem dalībniekiem būs bez maksas. Piesakoties jaunumu saņemšanai šeit, varēs uzzināt par kongresa saturu, galvenajiem referentiem un reģistrācijas izsludināšanu jau 2022. gadā!

Foto: Kongresa konsultatīvās padomes sēdes dalībnieki 2022. gada 28. jūnijā Rīgā.

Sīkāka informācija: 

congress.sciencelatvia.gov.lv

 twitter.com/zinatkongress 

 facebook.com/ZinatneLatvijai

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK