lv

Londonā notiks divu dienu apmācības "Solis Tavas organizācijas attīstībā"

Eiropas latviešu apvienība (ELA) aicina latviešu kopienu pārstāvjus, kā arī individuālos interesentus, pieteikties uz divu dienu apmācībām "Solis Tavas organizācijas attīstībā". Mācības notiks šā gada 14.-15. septembrī Lielbritānijā, Londonā, Lūtonā, viesnīcā "Holiday Inn London - Luton Airport", adrese: Airport Way, LU2 9LF Luton, United Kingdom.

Apmācību mērķis ir stiprināt Eiropas latviešu diasporas kopienu kapacitāti caur zināšanu un prasmju iegūšanu no diasporas organizācijas dibināšanas līdz veiksmīgai projektu īstenošanai, veicinot diasporas kopienu savstarpējo sadarbību saites stiprināšanai ar Latviju.
Apmācības vadīs eksperti no Latvijas ar ilggadēju pieredzi gan Latvijas, gan EEZ projektu īstenošanā, gan apmācību vadīšanā Uldis Dūmiņš un Gunita Bērza. Par Latviešu svētdienas skoliņu veidošanu un attīstīšanu pieredzē dalīsies Latviešu Nacionālās padomes Lielbritānijā padomes loceklis, ELA prezidija loceklis Māris Pūlis. Apmācībās tiks izmantotas neformālās izglītības metodes, lielāku uzsvaru liekot uz praktisko darbošanos individuāli vai darba grupās.

Dalībniekiem piedāvājam iespēju:

- apgūt projekta izstrādi no idejas līdz realizēšanai, tai skaitā finanšu plānošanu un atskaišu sagatavošanu;
- iepazīties ar diasporas organizācijām pieejamiem finansējuma avotiem;
- tikties ar pieredzējušu vieslektoru, lai dalītos pieredzē un uzzinātu par jaunu biedrību dibināšanu un latviešu svētdienas skoliņu atvēršanu un pieejamo finansējumu;
- apgūt praktiskas iemaņas organizāciju finanšu plānošanā, mārketinga aktivitāšu veikšanā, biedru piesaistē un organizācijas kapacitātes stiprināšanā.

Pasākuma programma ir pieejama šeit: https://ej.uz/apmacibu_programma_UK

Aicinām Jūs pieteikties līdz 2019.gada 15.augustam, aizpildot anketu šeit: http://ej.uz/piesakies_apmacibam
! Piesakies laicīgi, jo šobrīd ir vakantas vēl tikai septiņas vietas !
Dalībnieku līdzmaksājums 70 EUR/personai*.
No projekta līdzekļiem dalībniekiem tiks segti ceļa izdevumi 150,00 EUR robežās, kā arī uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumi.

Jautājumu gadījumā: e-pasts: ela.projekts@gmail.com

Tālr. +371 29751732 (t.sk.WhatsApp)
Informējam, ka apmācības var tikt fotogrāfēts un filmēts un uzņemtais materiāls izmantots pasākuma un organizatoru publicitātes materiālos.
*Dalībnieku līdzmaksājumi pilnā apjomā tiks ieguldīti apmācību organizēšanā, nodrošinot projekta līdzmaksājuma izdevumu segšanu, kas nepieciešams projekta veiksmīgai realizēšanai.
 

Apmācības tiek organizētas projekta „Eiropas latviešu diasporas NVO kapacitātes stiprināšana” (projekta Nr.2019./LV/DP/04) ietvaros. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
#DiasporasNVO2019

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK