lv

Latviešu biedrība Norvēģijā – Bergena uzņemta ELA pilntiesīga biedra statusā

Pamatojoties uz Latviešu biedrības Norvēģijā – Bergena 2021.gada 30.decembra iesniegumu, Eiropas Latviešu apvienības (ELA) prezidijs savā 2022. gada 5.janvāra sēdē, atbilstoši ELA statūtiem, ir uzņēmis organizāciju ELA sastāvā pilntiesīga biedra statusā.

Līdz ar pilntiesīga biedra statusu organizācija saskaņā ar ELA statūtu 3.pantu iegūst tiesības piedalīties ELA lēmumu pieņemšanā, tajā skaitā vēlēt prezidiju un citas amatpersonas; izvirzīt kandidātus ELA amatpersonu vēlēšanās; saņemt informāciju par ELA darbību. Minētajā pantā norādīti arī biedru organizāciju pienākumi ievērot ELA statūtus un ELA institūciju lēmumus; maksāt biedra naudu; prezidijam reizi gadā iesniegt ziņas par statūtu maiņām un darbību.

"ELA komandas vārdā vēlos pateikties par Jūsu interesi par ELA darbību, sirsnīgi Jūs uzņemt mūsu pulkā un aicināt aktīvi līdzdarboties Eiropā dzīvojošo latviešu kopienu kopīgo interešu pārstāvībā, sadarbības projektos un kopīgu iniciatīvu radīšanā. ELA būs jūsu atbalsta punkts ciešāku saišu vīšanai ar citām diasporas kopienām un organizācijām un ar Latviju. Latvieši Norvēģijā ir daudzskaitlīga, daudzveidīga, radoša un aktīva diasporas kopiena. LBNB tajā iedveš enerģiju un kopības garu. Esmu no sirds priecīga par Jūsu pievienošanos," uzsver Elīna Pinto, ELA preziidja priekšsēde.

Latviešu biedrība Norvēģijā -  Bergena dibināta 2013. gada 25. oktobrī. Biedrības misija ir vienot un atbalstīt Bergenā un tās apkārtnē dzīvojošos latviešus, rūpēties par nacionālās identitātes un latviešu kultūras saglabāšanu un stiprināšanu. Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/LBNBergena

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK