lv

Kļūsti par Sarunu festivāla LAMPA kopā skatīšanās vietu jebkur pasaulē!

Jēgpilnām sarunām nav robežu!

Ja vēlies asināt prātu, paplašināt redzesloku un izaicināt savus priekšstatus - no 2. - 5. septembrim piedalies Sarunu festivālā LAMPA attālināti! Tā ir iedvesmojoša un aizraujoša platforma visiem, kam ir, ko teikt. 

Visiem, kas vēlas uzzināt un sarunāties par Latvijai, Eiropai un pasaulei būtiskiem jautājumiem. 

Eiropas Latviešu apvienība aicina savas biedrorganizācijas un diasporas kopienas iesaistīties un kļūt par LAMPAs oficiālo kopā skatīšanās vietu arī ārpus Latvijas robežām! 

Latvijas cilvēki dzīvotu daudz labāk, ja aktīvi iesaistītos sabiedriskajos un politiskajos procesos. LAMPA ir iedrošinājums interesēties par šiem procesiem un nekautrēties uzsākt diskusiju ar viedokļu līderiem. LAMPA ir iespēja atskārst, ka ikviens no mums var ietekmēt valstiski nozīmīgus lēmumus un kopīgi risināt sarežģītos jautājumus, ko nereti esam raduši “atstāt” kādam citam – politiķiem, institūciju vadītājiem, priekšniekiem vai kaimiņiem. Šī ir Tava iespēja!

Lai sekmētu pasākuma publicitāti, priecāsimies, ja par savu dalību informēsi arī mūs, ELA administrāciju, rakstot uz ela.projekts@gmail.com! Iesaistāmies paši un dalāmies informācijā!

Kas ir kopā skatīšanās vietas?

Tās ir vietas visā Latvijā un ārpus tās – bibliotēkas, kultūras centri, tūrisma centri, daudzstāvu mājas pagalmi, privātmāju dārzi vai kafejnīca – vieta, kur iespējams sanākt kopā, kopā skatīties un veidot sarunu par šī gada LAMPAs pasākumiem. Kopā skatīšanās vieta ir atvērta un brīvi pieejama jebkuram, kurš vēlas piedalīties un iesaistīties sarunās. Kopā skatīšanās vietas ir festivāla aicinājums radīt savu festivāla sajūtu un pieredzi - arī neesot visiem kopā vienā festivāla norises vietā, kā tas ierasts līdz šim. 

Kas nepieciešams, lai kļūtu par LAMPAs oficiālo kopā skatīšanās vietu?

Degsme, prieks un vēlme kļūt par daļiņu no Sarunu festivāla LAMPA, norises vieta, kur kopā pulcēties cilvēkiem, kā arī pavisam vienkāršs tehniskais nodrošinājums – stabils interneta pieslēgums, lai piekļūtu festivāla pasākumu tiešraidēm, projektors, ekrāns vai cits aprīkojums, kurā demonstrēt video, kā arī skaņu tehnika pēc nepieciešamības. 

Kā festivāls atbalstīs kopā skatīšanās vietas?

Sarunu festivāla LAMPA komanda tuvojoties festivālam, sagatavos un nosūtīs Jums tehniskās un saturiskās rekomendācijas, kā rīkot kopā skatīšanās vietu un kā, ja vēlaties, veidot sarunas un diskusijas pasākumu laikā un to starplaikos. Kā arī materiāli būs pieejami mūsu mājas lapā festivalslampa.lv

Festivāls komunicēs par kopā skatīšanās vietām gan sociālajos tīklos, gan presē. Festivāla mājas lapā būs atrodama karte ar visām oficiālajām LAMPAS kopā skatīšanās vietām.

Tāpat nosūtīsim oficiālo kopā skatīšanās vietu plakātu/vizuālo identitāti, kuru varēsiet izvietot savā kopā skatīšanās vietā un jau savlaicīgi aicināt apmeklētājus. 

Kas būs skatāms festivāla programmā un kopā skatīšanās vietās?

Visa festivāla programma būs pieejama caur festivāla mājaslapu - tie ir kopā vairāk kā  200 pasākumi!  Tie ir pasākumi par vidi, sabiedrību, labklājību, garīgo veselību, enerģētiku, politiku, kultūru un daudzām citām tēmām. Festivāla programma ik gadu ir plaša un visaptveroša un ikviens interesents var atrast sev tuvāko.

Jūs brīvi variet izvēlēties, tieši kurus pasākumus vēlaties noskatīties un apspriest savā kopā skatīšanās vietā, jo tieši Jūs vislabāk zināt, kas jums, jūsu apkārtnes, pilsētas, novada iedzīvotājiem rūp un interesē visvairāk.

Vienlaikus varat arī izvēlēties vai rīkojat kopa skatīšanās vietu pie sevis vienu no festivāla dienā, divas vai visas četras, jo tieši Jūs vislabāk saprotam savu auditoriju un iedzīvotājus.

Tāpat mēs mudināsim izvērst arī nelielu informēšanas kampaņu no savas puses (informācija jūsu sociālajos tīklos, reģionālajās avīzēs, plakātu izvietošana, utt.), lai pēc iespējas vairāk cilvēku uzzinātu, ka šāda kopā skatīšanās ir iespējama un pieredzētu Sarunu festivāla LAMPA kopā ar citiem.

Papildus informācija meklējama šeit: https://festivalslampa.lv/lv/jaunumi/lampas-kopa-skatisanas-vietas

Informācija publicēta projekta „Latvietība „3I” Identitāte, Ieguldījums, Iesaiste” (Līguma Nr.2020.LV/NVOF/MAC/055/04) ietvaros. Projektu no 01.01.2020. – 31.10.2020. īsteno Eiropas Latviešu apvienība. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK