lv

"Kafija ar ELA": Saruna par saskarsmi kā cilvēka pamatvajadzību

Ar mērķi aktualizēt diasporas biedrību, skolu un kopu veikumu, izaicinājumus un labās prakses piemērus, kā arī rosinātu viedokļu apmaiņu, Eiropas Latviešu apvienība (ELA) uzsāk sarunu ciklu "Kafija ar ELA". 

Tā ietvaros neformālā gaisotnē runāsim par dažādām diasporai aktuālām tēmām. Katru sarunu vadīs kāds no ELA pārstāvjiem - attiecīgo jomu ekspertiem.
 
Ņemot vērā, ka ir sācies jaunais mācību gads, mūsu šodienas saruna ir par izglītību. Skolas ir bijušas un joprojām daudzviet pasaulē ir diasporas kopienu kodols un aizmetnis citām kopīgām aktivitātēm. Par to mūsu sarunā ar Stokholmas skolas pārstāvēm Agnesi Blaubārdi un Lilitu Zaļkalni, Briseles skolas pārstāvi Dainu Grasi. Sarunu vada ELA pārstāve Latvijā Aira Priedīte.
 
Video sagatavots un publicēts projekta „Latvietība „3I” Identitāte, Ieguldījums, Iesaiste” (Līguma Nr.2020.LV/NVOF/MAC/055/04) ietvaros. Projektu no 01.01.2020. – 31.10.2020. īsteno Eiropas Latviešu apvienība. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK