lv

"Kafija ar ELA": Saruna par latviešu valodas apguvi diasporā

Otrā saruna Eiropas Latviešu apvienības veidotajā Sarunu ciklā "Kafija ar ELA". Šoreiz piedāvājam noskatīties ELA administratores Airas Priedītes sarunu ar latviešu valodas skolotājām Ingu Narmontu un Edīti Fiļimonovu.

Ar mērķi aktualizēt diasporas biedrību, skolu un kopu veikumu, izaicinājumus un labās prakses piemērus, kā arī rosinātu viedokļu apmaiņu, Eiropas Latviešu apvienība (ELA) septembrī uzsāka īstenot Sarunu ciklu "Kafija ar ELA". Tā ietvaros neformālā gaisotnē runājam par dažādām diasporai aktuālām tēmām. Katru sarunu vada kāds no ELA pārstāvjiem - attiecīgo jomu ekspertiem.

Video sagatavots un publicēts projekta „Latvietība „3I” Identitāte, Ieguldījums, Iesaiste” (Līguma Nr.2020.LV/NVOF/MAC/055/04) ietvaros. Projektu no 01.01.2020. – 31.10.2020. īsteno Eiropas Latviešu apvienība. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK