lv

Jau pēc nedēļas norisināsies diasporas un Latvijas jauniešu nometne "TEV" Zviedrijā

Jau pēc nedēļas Ēlandes salā Zviedrijā sāksies Eiropas latviešu jauniešu nometne, T E V, kurā piedalīsies jaunieši no Anglijas, Šveices, Latvijas, Zviedrijas un viens no audzinātājiem nometnē būs latviešu jaunietis no Kanādas.

Nometnes mērķi ir stiprināt jauniešu latvisko identitāti, kopt latviešu valodu un latvisko kultūru, iedvesmot jauniešus aktīvai iesaistei diasporas sabiedriskajā dzīvē un pašiem kļūt par līderiem.

Jaunieši gūs zināšanas, gan teorētiski, gan praktiski, kā veidot efektīvu komandu, kā atrast vislabāko iespēju iekļauties grupas darbā un izmantot savas stiprās puses kopēju mērķu sasniegšanā.  Jaunieši trenēs praktisko sadarbību komandās un paļaušanos vienam uz otru vienas diennakts pārgājienā un nakšņošanā teltīs. Iepazīsies ar salu kopīgā ekskursijā. Būs dziesmas un dejas latviskā garā. Un, cerams, tiks stiprinātas draudzības saites  starp latviešu jauniešiem dažādās pasaules valstīs.

Nometnē aktīvi dalību ņems arī Stokholmas Jauniešu kluba dalībnieki, un, cerams, ka nometne dos vēl lielāku iedvesmu šiem jauniešiem aktīvi turpināt vadīt latviešu jauniešu darbu Stokholmā un citviet Zviedrijā. Stokholmas Jauniešu klubs darbību uzsāka pagājušajā rudenī un droši var raudzīties atpakaļ uz pieredzes bagātu mācību gadu. Jaunieši paši ir tie, kuri veido un nosaka kluba darbības mērķus  un virzienus.

Nometne ir Eiropas Latviešu apvienības, Latvijas Izglītības Ministrijas, Stokholmas Jauniešu kluba un Zviedrijas Latviešu apvienības Stokholmas nodaļas sadarbības projekts.  

Raksta autors: Ilze Jundze - Lundegran
Foto: Publicitātes attēls

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK