lv

Iniciatīva MobileCIT aicina uz tikšanos par iesaisti Latvijas norisēs

Projekts "MobileCIT" aicina ikvienu uz tikšanos sestdien, 2023. gada 9. decembrī plkst. 16.00 pēc Luksemburgas laika Luksemburgā, Golden Bea, kur aicināta piedalīties Elīna Pinto. Sarunas mērķis ir dalīties viedokļos par dažādiem praktiskiem un pilsoniskiem jautājumiem "MobileCIT" iniciatīvā, kā arī uzklausītu Elīnas Pinto pieredzi, kandidējot Latvijas Valsts prezidenta amatā. 

Tējas vakaru - tikšanos organizē iniciatīva "MobileCIT", kas iesaistījusies projektā par iekļaujošu Eiropu mobilajiem Eiropas Savienības pilsoņiem jeb tiem, kuri dažādu iemeslu dēļ pašlaik dzīvo ārpus savas dzimtās zemes. 

Lai apmeklētu 9. decembra tikšanos, organizatori lūdz aizpildīt pieteikšanās anketu.

Vairāk nekā 13,7 miljoni cilvēku dzīvo kādā no Eiropas Savienības dalībvalstīm un viņiem ir citas Eiropas Savienības dalībvalsts pilsonība. Parasti viņi ir maz vai vispār nav iesaistīti Eiropas Savienības politiskajos procesos. Šie mobilie pilsoņi saskaras arī ar ikdienas izaicinājumiem, kas ir viegli atrisināmi, bet ir maz zināmi cilvēkiem, kuri dzīvo savā pilsonības valstī. Projekts "MobileCIT" ir vērsts uz šo iedzīvotāju grupu.

Projektā tiek piedāvāti 14 rūpīgi atlasīti jautājumi-izaicinājumi, ar kuriem saskaras mobilie pilsoņi un kurus var atrisināt, ja ES pilsoņi skaidri izsaka vēlmi tos risināt. Ikvienam ir iespēja balsot par šiem jautājumiem, izmantojot tiešsaistes platformu Open2Vote.eu.

Projekta īstenotāji balsojumus apkopos līdz 2024. gada februārim un informēs par rezultātu savos komunikācijas kanālos.

Papildu informācijai: Karīna Karu, karinakkaru@gmail.com, MobileCIT projekta koordinatore 

Mediju ziņa ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ziņas saturu atbild projekts MobileCIT un Eiropas Latviešu apvienība. #NVOfonds2023

Ja turpmāk vēlies saņemt savā e-pastā ELA jaunumus, piesakies e-pastu saņemšanai šeit.


Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK