lv

Infografika: ELA paveiktais kultūras jomā

#ELA70 zīmē mēs esam izvērtējuši Eiropas Latviešu apvienības pēdējo 10 gadu darba augļus katrā galvenajā darba laukā, kā arī iezīmējuši mums kopā ar biedriem turpmāk darāmo organizācijas darbības jomās. Piedāvājam ieskatīties ELA paveiktajā kultūras jomā.

"Kultūras tradīcijas un jaunrade ar netveramām, ciešām saitēm savij mūs, latviešus, pāri robežām kā nekas cits. Pēdējos 10 gados diasporas kultūras dzīve Eiropā ir strauji paplašinājusies - divkāršojies māksliniecisko kopu skaits, veidojušies amatierteātri un literatūras klubi, kultūras dienu un festivālu ietvaros starptautiski nests Latvijas vārds. Pat pandēmijas laikā esam raduši jaunas aprises kopīgai kultūras dzīvei, izmantojot digitālās iespējas. ELA šajās norisēs apvieno, popularizē un balsta Eiropas latviešu iniciatīvas, un aktīvi veidojusi jaunu sadarbību ar visas pasaules latviešu kultūras dzīves virzītājiem un Latvijas partneriem," organizācijas paveikto kultūras jomā uzsver Elīna Pinto, Eiropas Latviešu apvienības priekšsēde.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK