lv

ELA un LOK 28.maijā aicina uz diskusiju sporta nozarē darbojošos pašvaldību vēlēšanu kandidātus

Ar skatu uz pašvaldību vēlēšanām Eiropas Latviešu apvienība (ELA) sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK) aicina sporta nozarē darbojošos pašvaldību vēlēšanu kandidātus uz diskusiju par sadarbību ar diasporu sporta un aktīva dzīvesveida jomā kā faktoru Latvijas reģionu attīstībā.

Diskusija notiks 28.maijā no plkst. 13:00 - 14:30 ar tiešraidi ELA Facebook vietnē, un tai iespējams reģistrēties saitē ej.uz/ELAsports2805.
 
Politiskās partijas, kuru kandidāti darbojas sporta nozarē un vēlas piedalīties diskusijā, aicināti pieteikties, rakstot uz sports@ela.lv līdz 26.maijam.
 
Diskusijas ievadā ELA un LOK dalībniekus iepazīstinās ar sporta sadarbības iestrādēm un iecerēm diasporā. Pēc tam politisko partiju pārstāvji tiks aicināti paust redzējumu par sporta sadarbības iespējām ar diasporu Latvijas reģionos. Sekos jautājumu un atbilžu sesija un brīva viedokļu apmaiņa. 
 
Ar ELA priekšlikumiem sporta sadarbības jomā iespējams iepazīties TE<<
 
Latvijas Olimpiskā komiteja 2021.gada maijā izveidojusi darba grupu sadarbībai ar diasporu Latvijas Triatlona federācijas priekšsēdētāja Aigara Strausa vadībā. Atbilstoši Diasporas likumā paredzētajam šogad Latvijas diasporas vēlētāji pirmoreiz varēs pašvaldību vēlēšanās balsot pa pastu, tā stiprinot savu pilsonisko saikni ar Latvijas novadiem.
 
Kontakti masu medijiem: Rasa Saliņa, ELA padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos, tālr. 29145314, e-pasts: rasa.salina@gmail.com
 
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

#NVOfonds2021 #DiasporasNVO2021

 
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK