lv

ELA un Lielā Talka aicina latviešus visā pasaulē 15. septembrī iesaistīties Pasaules talkā, iestādot koku

Eiropas Latviešu apvienība sadarbībā ar Lielās Talkas kustību aicina latviešus visā pasaulē 15. septembrī iesaistīties Pasaules talkā, iestādot koku ar Simtgades vēstījumu! Priecāsimies, ja tās biedrības, skolas, kori, deju, interešu vai draugu kopas, kas nolems šādi vairot latviešu zaļo domāšanu pasaulē, par to līdz 10. septembrim pastāstīs arī mums, rakstot uz ela@latviesi.com. Tas ļaus pasaules latviešu iesaisti apkopot un darīt redzamāku! 

Pasaules talka 15. septembrī būs lielākā kopīgā dabas sakopšanas talka pasaules vēsturē. Latvijas Lielā Talka aicina ikvienu, kurš piedalīsies šajā visas planētas kopīgajā akcijā, apliecināt savu mīlestību Latvijas 200-gadei, nākamajām paaudzēm un mūsu ilgtspējībai. Tāpēc Latvijas cilvēki tiek aicināti sēt un dēstīt “Laimes kokus”, rādot ceļu pasaules vides atveseļošanai un radot jaunu tradīciju Latvijā – katram savu Laimes Koku”, mudina Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme.
 
Ārvalstīs dzīvojošie Latvijas cilvēki ir aicināti iesaistīties arī mītnes zemes sakopšanā, detalizētu informāciju par katru valsti atrodot akcijas mājas lapā.
 
Lielās Talkas mājas lapā talkas.lv ir izveidota īpaša karte, kurā ikviens – gan liels, gan mazs, tiek aicināts atzīmēt vietu, kur ir iesējis koka sēkliņu vai iestādījis stādiņu, kā arī atstāt vēlējumu Latvijai un pasaulei nākamajos 100 gados. Stāstot par savu veikumu, lietosim tēmturus #LielāTalka un #stādāmnākotni.
 
Foto: CC0 licence
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK