lv

ELA turpina attālināti sniegt konsultācijas latviešu kopienām un organizācijām pasaulē

Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) atbalstīta NVO fonda projekta „Latvietība „3I” Identitāte, Ieguldījums, Iesaiste”  ietvaros Eiropas Latviešu apvienība (ELA) arī šogad ELA biedru organizācijām un citām diasporas kopienām nodrošina diasporas kopienu konsultanta atbalstu.

Diasporas konsultanta pienākumos ir ar informāciju un padomu atbalstīt diasporas pašorganizēšanās centienus un aktivitātes. Tas nozīmē atsaukties diasporas aktīvo sabiedrisko darbinieku, skolu, māksliniecisko vai interešu kopu, kā arī neformālu, topošu diasporas grupu vai kopu jautājumiem  par dažādiem latviešu kopienām un organizācijām aktuāliem jautājumiem – piemēram, dalībnieku piesaisti, publicitāti, projektu sagatavošanu un īstenošanu, biedrību reģistrēšanu, finanšu piesaisti, u.c. izaicinājumiem un iespējām.

Bezmaksas konsultācijas un atbalsts līdz pat 2020.gada 30.oktobrim būs pieejams elektroniski: ela.projekts@gmail.com. Nekavējieties izmantot šo iespēju!

Lai stiprinātu ELA prezidija ikdienas saikni ar savām biedrorganizācijām un latviešu organizācijām visā pasaulē, ELA vadītāja Elīna Pinto aicina ELA biedrorganizāciju un citu pasaules latviešu organizāciju vadību uz "Virtuālu kafiju ar ELA prezidiju" – neformālu sarunu Skype vai Zoom platformā.  Tās ietvaros kopā ar ar ELA prezidija pārstāvjiem nepiespiestā gaisotnē būs iespēja apmainīties ar skatu uz būtisko, rosināt iniciatīvas ciešākai sadarbībai un uzlabot kopdarbu. Par “virtuālajai kafijai” piemērotāko laiku un sarunas saturu var vienoties, rakstot ELA diasporas kopienu konsultantam uz ela.projekts@gmail.com.

Projektu „Latvietība „3I” Identitāte, Ieguldījums, Iesaiste” (Līguma Nr.2020.LV/NVOF/MAC/055/04) īsteno Eiropas Latviešu apvienība. Tā īstenošanas laiks: 01.01.2020. – 31.10.2020. Projekta mērķis ir stiprināt biedrības kapacitāti un atbalstīt tās pamatdarbību. Tas nozīmē stiprināt pilsonisko sabiedrību un pašorganizēšanos latviešu diasporas kopienās, turpināt iesaistīties diasporas politikas plānošanā, kā arī nodrošināt diasporas interešu pārstāvniecību Latvijā un Eiropas Savienībā. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība.

Informāciju sagatavoja: Rasa Saliņa, Eiropas Latviešu apvienības sabiedrisko attiecību konsultante

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK