lv
Mājas lapa ir izstrādes procesā un informācija tiek papildināta.

ELA sports - Apaļā galda sarunas ar Eiropas jauniešu biedrību EJ!

ELA sporta grupai referenta Raivja Orbas vadībā šodien, 9.februārī, bija liels prieks pie apaļā galda uzņemt divas aktīvas Eiropas jauniešu biedrības EJ! un sporta spēļu "Olimpiskais Lāčplēsis" rīkotājkomandas vadītājas Helēnu Beati Pešiku un Zani Dravanti. Sarunā arī piedalījās Aigars Strauss, Latvijas triatlona federācijas priekšsēdētājs un ELA sporta sadarbības partneris Latvijā.

Zane un Helēna pastāstīja par organizācijas plāniem un iecerēm. Dalījās ar savu veiksmes stāstu, par to cik labi ir gājis, noorganiozējot Olimpiskā Lāčplēša sacensības, un to, cik lielā mērā viss ir izdarāms, ja darbojas kopā ar entuziastiskiem cilvēkiem. Šeit arī gribētos izcelt Helēnas un Zanes lielo degsmi, stāstot par to , cik ātri viņu organizācija aug un ir gatava sadarboties ar visiem interesentiem.

ELAs sporta grupa vienojās ar jauniešu organizācijas parstāvēm  par ciešāku sadarbību sporta jomā un atbalsta meklēšanā sporta pasākumu organizēšanai.
Kā vienu no pamatjautājumiem izvizījām: Kā vairāk iesaistīt Eiropā dzīvojošos latviešu jauniešus dažādos sporta pasākumos un kā veicināt to, lai jaunieši būtu sociāli aktīvi?

Viens no pirmajiem soļiem plānu realizēšanā, ko spersim, ir latviešu jauniešu iekustināšana s
Skandināvijas valstīs. Kā ELAs sporta referents apņēmos palīdzēt izveidot saziņas tīklu ar aktīvajiem  Skandināvijā dzīvojošiem jauniešiem un studentiem.  Savukārt Aigars Strauss apņēmās veicināt  ciešāku sadarbību starp Latvijas sporta profesionāļiem un biedrību Ej!
Vēlamies arī aicināt visus interesentus, kas vēlas iesaistīties, dalīties ar idejām diasporas sporta aktivitāšu veidošanā, rakstīt uz sports@ela.lv!
 
Sportisku noskaņojumu vēlot,
 
Raivis Orba

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK