lv

ELA saruna tiešsaistē: Sports un aktīvs dzīvesveids diasporā

Pandēmija mums visiem liek meklēt jaunus veidus, kā būt veseliem, kā būt kopā droši un svaigā gaisā. Sportam un aktīvam dzīvesveidam te ir liela loma. Tāpēc Eiropas Latviešu apvienība aicina uz pirmo Zoom sarunu par to, ko šobrīd katrs darām un kā kopā varam darīt vēl labāk šajā jomā. 

Nolemsim arī par turpmākām šādām sarunām un to tēmām, kas noderīgas pašiem un aizraus līdzi arī citus - mazus un lielus.

Tiešsaistes saruna notiks otrdien, 15. decembrī, plkst. 14:00 (UTC+02). Lai piedalītos, ir jāreģistrējas.

Uz sadarbības sarunu par sportu un aktīvu dzīvesveidu diasporā aicinātas gan Eiropas Latviešu apvienības biedru organizācijas, gan citas ieinteresētas diasporas organizācijas un kopienas Tas mums palīdzēs stiprināt diasporas sadarbību un informācijas apriti šajā aizraujošajā jomā! Līdz ar pandēmiju mums ir arī jāmeklē jauni veidi, kā uzturēt savu kopienu aktivitātes maziem un lieliem brīvā dabā, un te var būt noderīga pieredzes un ideju apmaiņa.

Izskanējušas arī citas idejas, piemēram: izplatīt informāciju par Latvijas startiem pasaulē; atbalstīt iniciatīvas sporta veidu un sporta spēļu attīstībai jūsu kopienās; ar sporta un aktīva dzīvesveida pasākumu palīdzību iesaistīt jauniešus un Latvijas draugus, kas nerunā latviešu valodā; saziņā ar Latvijas sporta federācijām un klubiem dot iespējas jauniešiem un citiem interesentiem diasporā tikties ar Latvijas sportistiem, iedvesmoties un viņus atbalstīt; piedāvāt diasporas jauniešiem Erasmus+ programmu iespējas, lai stažētos Latvijas sporta organizācijās.

Sarunu vadīs Elīna Pinto (ELA prezidijs) un Aigars Strauss (Latvijas Triatlona federācija, diasporas un Latvijas sadarbības iniciatīvu autors).

Pievienojoties sarunai, Jūs apliecināt, ka neiebilstat Jūsu attēla un pasākuma ieraksta publiskošanai.

 

 

 

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK