lv

ELA piedalās uzņēmēju un profesionāļu forumā Dānijā "Atpazīsti diasporas uzņēmēju!"

Šā gada 5.oktobrī, Vejlē, Dānijā,  notika Dānijas biznesa kluba uzņēmēju forums, kurā piedalījās arī Eiropas Latviešu apvienības pārstāve Latvijā Gunita Bērza. Tikšanās laikā ar dažādu Skandināvijas valstu profesionāļiem un uzņēmējiem, jaunizveidoto Dānijas uzņēmēja klubu un tās komandu tika apspriestas Eiropas biznesa attīstības tendences un izaicinājumi. G.Bērza informē, ka forumā tika pārrunātas iespējas savstarpējai sadarbībai, kā arī foruma dalībnieki tika aicināti izmantot Latvijas ražotāju un uzņēmēju piedāvātās eksporta preces un pakalpojumus. 

„Dānijas LIAA pārstāvis Gints Norlinds foruma dalībniekus informēja par veiksmīgiem dāņu investoriem, kuri ir radījuši darbavietas Latvijā vairākiem tūkstošiem mūsu valsts iedzīvotāju. Viņš dalījās arī veiksmīgiem piemēriem, kad Latvijas uzņēmēji, kuri ar LIAA rīkoto pasākumu un izstāžu starpniecību, ir iekarojuši arī Eiropas un pasaules tirgu. Foruma ietvaros ar G. Norlindu mums izdevās apspriest arī projekta Esi.LV nākotnes plānus un panākt savstarpēju vienošanos par kopēju pasākumu atpazīšanas vairošanu,” uzsver G.Bērza.

Vizītes laikā Dānijā ELA pārstāve Latvijā tikās arī ar Dānijas Latviešu biedrības priekšsēdētāju Raivi Orbu, lai pārrunātu Dānijas Latviešu biedrības iespēju kļūt par ELA aktīvo biedru, ELAs mērķiem un attīstības virzieniem tuvākajā nākotnē, kas ir saistoši arī Dānijas latviešu kopienai.

Jau oktobra nogalē – 31.oktobrī - Berlīnē notiks radošo profesionāļu sadarbības forums, kurā Dānijas LIAA aicina piedalīties vietējos Dānijā darbojošos uzņēmējus. Detalizētāka info par pasākumu un programmu: www.radi.me

Ja arī Tev ir vēlme iesaistīties un saņemt visu nepieciešamo informāciju sava biznesa attīstībai un sadarbības partneru atrašanai, izmanto Eiropas Biznesa atbalsta tīkla sniegtās iespējas! Vairāk informācijas EEN Latvija mājas lapā http://www.een.lv

Vizīte Dānijā notika projekta „Eiropas Latviešu apvienības kapacitātes stiprināšana diasporas līdzdalības veicināšanai Latvijā” ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta Nr. 2019.LV/NVOF/DAP/024/29.  Par publikācijas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK