lv

ELA pārstāvis tiekas ar Dienvidzviedrijas Latviešu biedrību

Šā gada 26.augustā Eiropas Latviešu apvienības (ELA) pārstāvis Latvijā Rinalds Gulbis tikās ar Eiropas Latviešu apvienības (ELA)  priekšsēdētāju Ilzi Spīguli – Buijtenweg.

Tikšanās laikā tika apspriestas arī iespējas kā attīstīt Dienvidzviedrijas un Viduszviedrijas latviešu dzīvi, sadarbības attīstīšanu ar Latvijas organizācijām, pārrunāts ELA atbalsts mobilo darbstaciju izbraukumiem, kā arī apspriests iespējamais finansiālais atbalsts projektos no Latvijas puses.

“Kopīgi ar ELA atbalstu iespējams organizēt bērnu un jauniešu nometnes Ēlandē latviskās identitātes un dzīvesziņas kopšanā - gan latviešu bērniem un jauniešiem no Zviedrijas, gan arī Beniluksa valstīm un bērniem no Latvijas - tādējādi stimulējot savstarpējo komunikāciju latviešu valodā,” pēc tikšanās rezumē R.Gulbis. “Tikšanās laikā izkristalizējās galvenās problēmas DLB darbībā – tās, galvenokārt, ir cilvēkresursu trūkums un finansu atbalsts. Tāpat tika akcentēta iespēja kopīgai sadarbībai starp DLB, ELA un Latvijas Evaņģēliski luterisko baznīcu ārpus Latvijas kopīgu labdarbības projektu īstenošanā bērnu un jauniešu auditorijai Latvijā”.

Tikšanā notika projekta „Eiropas Latviešu apvienības kapacitātes stiprināšana diasporas līdzdalības veicināšanai Latvijā” ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta Nr. 2019.LV/NVOF/DAP/024/29.  Par publikācijas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK