lv
Mājas lapa ir izstrādes procesā un informācija tiek papildināta.

ELA biedrorganizāciju kopsapulce notiks tiešsaistē!

Cienītie Eiropas Latviešu apvienības (ELA) biedri! Apkopojot biedrorganizāciju dalības pieteikumus, un, ņemot vērā Eiropā pastāvošos un joprojām mainīgos ceļošanas ierobežojumus, ELA prezidijs ir lēmis ELA 2020.gada kopsapulci noturēt tiešsaistē. Kopsapulce notiks virtuāli 26.septembrī plkst. 11 pēc Latvijas laika

Tiešsaistes piekļuves saiti dalībniekiem nosūtīsim pirms sēdes.

Sēdes darba kārtība:

Pirmā daļa

1. ELA vadības ziņojums par aktualitātēm
2. Biedru un pieaicināto partneru ziņojumi par prioritātēm, t.sk. Covid-19 kontekstā
3. ELA komunikācijas kanāli
Otrā daļa (pēc īsas/pusdienu pauzes)
4. ELA ekonomija
5. ELA statūti
6. PBLA lietas
7. Lēmumi, rezolūcijas, protokola apstiprināšana
8. Nākamās kopsapulces formāts, vieta un laiks
 
Sēdes pirmā daļa būs atklāta, bet otrā - slēgta (tikai biedriem). Aicinām biedrorganizācijas savlaicīgi iekšēji vienoties par to, kura persona/personas organizāciju pārstāvēs, t.sk. sapulces slēgtajā daļā attiecīgo lēmumu pieņemšanai.
 
Priekšlikumus darba kārtībai, ja tādi ir, lūgums iesūtīt uz ela@latviesi.com līdz 4.septembrim.
 
Vēlot veselību un spēku, rudens cēlienu uzsākot,
 
Jūsu,

ELA prezidijs

Informācija sagatavota projekta „Latvietība „3I” Identitāte, Ieguldījums, Iesaiste” (Līguma Nr.2020.LV/NVOF/MAC/055/04) ietvaros. Projektu no 01.01.2020. – 31.10.2020. īsteno Eiropas Latviešu apvienība. Projekta mērķis ir stiprināt biedrības kapacitāti un atbalstīt tās pamatdarbību. Tas nozīmē stiprināt pilsonisko sabiedrību un pašorganizēšanos latviešu diasporas kopienās, turpināt iesaistīties diasporas politikas plānošanā, kā arī nodrošināt diasporas interešu pārstāvniecību Latvijā un Eiropas Savienībā. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība.

Informācija masu medijiem: Rasa Saliņa, Eiropas Latviešu apvienības padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos, tālr. 29145314, rasa.salina@gmail.com

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK