lv

ELA amatpersonu vēlēšanas - kopsapulce 15.janvārī 12.00

Mīļie ELA biedri! Sirsnīgi jaungada sveicieni un iedvesmas, pleca sajūtas un veiksmes vēlējumi, 2022.gadu uzsākot! Jau pēc nedēļas virtuāli tiksimies ELA biedru kopsapulcē, lai ievēlētu ELA amatpersonas 2022.-2023.gadam. Sēde sāksies 15.janvārī 12.00 pēc Latvijas laika. 

Reģistrēšanās sēdei, lai saņemtu Zoom saiti ir ŠEIT<< Lūdzam reģistrēties savlaicīgi pirms sēdes. 
 
Biedru kopsapulcē ir aicinātas piedalīties visas biedru organizācijas. Balsošanā piedalīsies pilntiesīgie biedri, kas ir veikuši biedra naudas samaksu par 2021.gadu. Lūgums biedriem savā lokā pirms sēdes vienoties, kurš biedrības pārstāvis ir ar balsstiesībām šajā sēdē. Ja kāda organizācija patiešām nevar nodrošināt sava pārstāvja dalību sēdē, pastāv iespēja rakstveidā pilnvarot balsojumu savā vārdā veikt citas biedrības pārstāvim (lūgums tad pilnvarojumu iesūtīt arī mums, ELA). Balsojums notiks atklāti. 
 
Plānots, ka Zoom sapulce varētu aizņemt līdz 1h 30 min. ilgu laiku, un rakstveidā organizētās vēlēšanas noslēgtos līdz 25.janvārim, tad arī publiski izziņojot vēlēšanu rezultātus. 
 
Detalizētāka informācija ar darba kārtību ir nosūtīta Jums e-pastos. 
 
Uz saredzēšanos 15.janvārī!
 
Jūsu Eiropas Latviešu apvienība
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK