lv

ELA amatpersonu vēlēšanas - Janvāris 2022 - Pieteikuma anketa biedrorganizācijām

Saskaņā ar #ELA70 zīmē aizvadītās Eiropas Latviešu apvienības (ELA) biedrorganizāciju sapulces lēmumu nākamās ELA amatpersonu vēlēšanas tiks organizētas attālināti 2022.gada janvārī. ELA prezidijs aicina biedrorganizācijas līdz 2021. gada 1. decembrim pieteikt kandidātes/us ELA amatpersonām (prezidija locekļi un revīzijas komisijas locekļi).

Pieteikumiem lūdzam pievienot pretendentu redzējumu par ELA attīstību un prioritātēm nākamajam pilnvaru periodam.

Aicinām amatpersonu kandidātes/us pieteikt, aizpildot šo veidlapu līdz 1.decembrim (ieskaitot; t.i., līdz 1.12.2021 plkst 23.59 pēc Latvijas laika). Ja biedrorganizācija virza vairākas/us kandidātes/us, lūgums par katru personu aizpildīt anketu atsevišķi.

Pēc 1.decembra ELA prezidijs izvērtēs pieteikumu atbilstību ELA Statūtiem to spēkā esošajā redakcijā un visi atbilstīgie pieteikumi tiks darīti zināmi biedrorganizācijām, lai iepazītos ar kandidātēm/iem un viņu redzējumu. ELA prezidijs arī nodrošinās balsošanas procesu, ņemot vērā Statūtus un pielietojot tālsaistē pieejamus balsošanas rīkus; par procesu biedrorganizācijas tiks iepriekš informētas.

ELA Statūtu spēkā esošā redakcija pieejama: https://ela.lv/lv/parvaldes-dokumenti (Statūti).
 
Pieteikuma anketa<< 
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK