lv

ELA aicina diasporas mācībspēkus uz nodarbībām par multimediju stāsta veidošanas principiem

Eiropas Latviešu apvienība (ELA) sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu 2022. gada 27. aprīlī rīko divas mūsdienīgas lekcijas diasporas sestdienas skolu mācībspēkiem, lai veicinātu multimediju stāstu veidošanu digitālajā vidē “Storytelling jeb stāsta veidošanas pamatprincipi” un “Tips & Tricks par profesionāla video uzņemšanu ar viedtālruni”. 

Dubultlekcija notiks tiešsaistes platformā Zoom, tajā ir iespēja piedalīties ikvienam diasporas skolu mācībspēkam, kurš vēlas apgūt jēgpilna digitālā satura veidošanas noslēpumus sevis pilnveidei un prasmju nodošanai tālāk. 

Lekcijas vadīs Vidzemes Augstskolas lektore, mg. sc. soc. Iveta Auniņa, kura ir Multimediju laboratorijas vadītāja un ikdienā nodod noderīgas zināšanas topošajiem komunikācijas nozares profesionāļiem.

Pirmajā lekcijas daļā par stāsta veidošanas pamatiem jeb Storytelling principiem lektore pastāstīs, kā izveidot jēgpilnu stāstu no idejas līdz pat realizēšanai – temata izvēles, vēstījuma definēšanas, galvenajiem varoņiem, stāsta uzbūves, scenārija izveides, režijas u.c. noslēpumiem.

Savukārt nodarbībā par padomiem, kā uzfilmēt profesionālu video ar viedtālruni, lektore sniegs informāciju par filmēšanas formātiem, kadrējumu, kompozīcijas nosacījumiem video jeb trešdaļas likumu, piefilmējumiem, skaņas ierakstīšanu.

Lai piedalītos dubultlekcijā 27. aprīlī plkst. 20.00 pēc Latvijas laika, ELA aicina aizpildīt anketu. Dalība lekcijā ir bezmaksas.

Mediju ziņa ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ziņas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība. #NVOfonds2022

 

Papildu informācijai:
Kristīne Tjarve, Sabiedrisko attiecību speciāliste
ela@ela.lv
https://www.facebook.com/EiropasLatviesuapvieniba

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK