lv

Eiropas vasaras skola Kandavā

Starp galvenajām ELA prioritātēm ir arī darbs ar diasporas jauniešiem un bērniem. Stiprinot viņu latviskās identitāti un saikni ar Latviju, toskait kopjot latvisko kultūru, izvēršot pilsonisko līdzdalību un iesaisti diasporas organizāciju darbā. Šajā nolūkā ELA ar 2018. gadu uzņemas rīkot Eiropas vasaras skolu (EVS), turpinot tās veiksmīgās tradīcijas kopš 1979.gada.
 
Turpinot tālāk šādas nometnes darbību, pakāpeniski tajā iekļaujot diasporas bērnus un jauniešus no visas Eiropas. Šis projekts ir būtisks aizsāktā darba turpināšanai un viens no virzītājspēkiem Eiropas latviešu bērniem un jauniešiem, stiprinot viņu latviskās identitāti un saikni ar Latviju.
 
Tuvojoties nometnes sākumam apjomīgi sagatavošanas darbi javeic ar nometnes vadītāju, audzinātajiem, skolotājiem.
 
Eiropas vasaras skola notiks no 22.7. līdz 5.8. Kandavā.
 
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. “ „ Eiropas vasaras skola “ ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par „ Eiropas vasaras skolas “ saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK