lv
Mājas lapa ir izstrādes procesā un informācija tiek papildināta.

Eiropas Latviešu Apvienības sporta nodaļas ziņa.

Pēc Eiropas Latviešu Apvienības sporta nodaļas iniciatīves 2. martā attālināti tikās dažādu Eiropas un Latvijas soprta un  kultūras organizāciju pārstāvji,  sporta  entuziasti, lai apspriestu savstarpējās sadarbības iespējas, organizējot un plānojot sportiskās aktivitātes.

Kopīgi tika izvirzīts pirmais sadarbības projekts, turpinot un atbalstot Eiropas jauniešu organizācijas EJ aizsākto un jau popularitāti ieguvušo sporta festivālu «Olimpiskais Lāčplēsis»  https://www.facebook.com/olimpiskaislacplesis/ , kam šogad pievienosies arī sportotāji no Dānijas.

Nozīmīga ir Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas dalība šajā projektā, kas piedalīsies  pasākumā ar profesionālām konsultācijām – sākot ar disciplīnu noteikumiem un plānojumu, līdz tiesnešiem un LSPA studentu iesaisti projektā.

Paldies par iedvesmu, idejām un vēlmi darboties, lai radītu iespējas sportot kopā!

Pie sarunu apaļā galda sēdās : Raivis Orba - Eiropas Latviešu Aapvienības sporta referents, Zane Dravante, Helēna Beāte Pešika - Eiropas jauniešu organizācija Ej!, Olimpiskais Lāčplēsis, Sandra Kaktiņa - Latviešu – dāņu biedrības  skoliņa «Mazputniņš», Aigars Strauss - Latvijas triatlona federācija, Inta Bula Biteniece, Kristers Kolužs - Latvijas sporta pedagoģijas akadēmija, Liene Høvsgaard Latviešu-dāņu biedrība Zēlandes nodaļa, Austra Jātniece -  ELA sporta grupa, Kopenhāgena.

 

Sportiksu noskaņojumu vēlot,

 

Raivis Orba

ELA sports referents

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK