lv

Eiropas Latviešu apvienības kopsapulce pārcelta uz septembri Vācijā, Bērzainē

Cienītie ELA biedri,

Apkopojot atbildes uz iepriekš izsūtītās anketas jautājumiem par vēlamo kopsapulces laiku un, izvērtējot esošo situāciju ar Covid-19 radītajiem šķēršļiem, Eiropas Latviešu apvienības (ELA) prezidijs ir pieņēmis lēmumu pārcelt ELA gada kopsapulci uz 26.-27.septembri latviešu centrā „Bērzaine” Freiburgā (Vācijā). Ļoti ceram redzēt Jūs kuplā skaitā klātienē septembrī!

Aicinām līdz 1. augustam apstiprināt savu dalību kopsapulcē (norādot organizācijas pārstāvja/-u vārdu/-us). Aicinām ELA biedrorganizācijas līdz minētajam datumam iesniegt savu organizāciju gada ziņojumus, rakstot uz ela@latviesi.com. Lai veicinātu dzīvas diskusijas par darba kārtības tēmām, šoreiz ziņojumus atsevišķi darba kārtībā neiekļaujam, bet rosinām būtiskos jautājumus, izaicinājumus un iniciatīvas aktualizēt tematiskajās diskusijās. Līdz 1.augustam aicinām iesūtīt arī ierosinājumus dienas kārtības papildināšanai vai grozīšanai, kā arī biedrorganizāciju priekšlikumus par nākamo ELKS rīkošanu (brīvā formā, t.sk. norādot iecerēto mītnes zemi/vietu, koncepciju, budžeta aplēses). ELA prezidijs biedrorganizācijām ir izsūtījis ELA gada pārskatu, revīzijas ziņojumu un budžeta projektu, kā arī citus darba dokumentus atsevišķām darba sesijām, attiecībā uz kuriem aicinām līdz kopsapulcei sagatavot Jūsu pārstāvētās organizācijas pozīciju.

Pateicoties Ārlietu ministrijas un SIF projektu finansējumam, ELA ir iespēja sniegt atbalstu kopsapulces apmeklējumam biedrorganizāciju pārstāvjiem (ne vairāk kā 1 personai no biedru organizācijas), kuriem šim nolūkam nav pieejams cits finansējums. Lūgums tiem, kuri vēlas pieteikties šādam atbalstam, līdz 1.augustam to pieteikt ELA prezidijam brīvā formā, norādot vēlamā atbalsta apmēru un mērķi (naktsmītnes/ ēdināšana/ ceļa izdevumi). Mēs attiecīgi izvērtēsim saņemtos pieteikumus un informēsim par to, kādu atbalstu varam projektu ietvaros sniegt. 

Pielikumā: Darba kārtības projekts, par kuru aicinām izteikt priekšlikumus papildinājumiem līdz 1.augustam.

Uz tikšanos,

ELA prezidijs, 2020. gada 18.jūnijā

Informācija sagatavota projekta „Latvietība „3I” Identitāte, Ieguldījums, Iesaiste” (Līguma Nr.2020.LV/NVOF/MAC/055/04) ietvaros. Projektu no 01.01.2020. – 31.10.2020. īsteno Eiropas Latviešu apvienība. Projekta mērķis ir stiprināt biedrības kapacitāti un atbalstīt tās pamatdarbību. Tas nozīmē stiprināt pilsonisko sabiedrību un pašorganizēšanos latviešu diasporas kopienās, turpināt iesaistīties diasporas politikas plānošanā, kā arī nodrošināt diasporas interešu pārstāvniecību Latvijā un Eiropas Savienībā. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība.

Informācija masu medijiem: Rasa Saliņa, Eiropas Latviešu apvienības sabiedrisko attiecību konsultante, tālr. 29145314, rasa.salina@gmail.com

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK