lv

Eiropas Latviešu apvienība tiekas ar Zviedrijas latviešiem

Pagājušā nedēļas nogalē Eiropas Latviešu apvienības priekšsēdētājas vietnieks Agnis Sauka viesojās Stokholmā, lai pārrunātu ar Zviedrijā dzīvojošajiem latviešiem līdzšinējo sadarbību starp ELA un Zviedrijas Latviešu apvienību un uzklausītu priekšlikumus, kā pilnveidot ELA darbību nākotnē.

Agnis: "Šī bija vērtīga pieredzes apmaiņas vizīte. Es ar apbrīnu raugos uz latviešiem Zviedrijā, kā viņi ir spējuši nest cauri gadu desmitiem savu latvietību un nodot to tālāk bērniem. Šī misija turpinās arī tagad ar tādu pašu jaudu, par ko pārliecinājos Stokholmas sestdienas skoliņā un tiekoties ar ZLA pārstāvjiem.

Diskusijā no ZLA puses izskanēja lūgums ELA vadībai uzlabot atgriezenisko saiti ar biedru organizācijām. Novērtēju, ka kolēģi lika priekšā konkrētus risinājumus un, ka sarunas bija konstruktīvas. Skaidroju arī ELA budžeta situāciju un izteicu pateicību par ZLA devumu tā veidošanā. Salīdzinot ar citām biedru organizācijām, ZLA ikgadējā biedra maksa ir viena no augstākajām. Vienojāmies, ka nākamā gada biedru pilnsapulcē 13.-15. martā Bērzainē diskutēsim ar visiem ELA biedriem par šiem svarīgajiem jautājumiem.

Šādas tikšanās iedvesmo turpināt sabiedrisko darbu. Esmu pārliecinājies, ka visās pasaules malās dzīvo brīnišķīgi tautieši, kuri nesavtīgi kopj latvietību. Katra devums ir svarīgs, vai tā būtu bērnu mācīšana sestdienas skoliņā, dalība tautas deju ansamblī, vai gaismošana amatieru teātra izrādē. Veiksmes visiem un enerģiju turpināt!"

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK