lv

Eiropas Latviešu apvienība šonedēļ ielūdz uz Reģionālajiem kultūras svētkiem Britu salās

Eiropas Latviešu apvienība ielūdz apmeklēt Reģionālos kultūras svētkus Britu salās Latvijas simtgadei , kuri notiks no 28.04.2017 – 30.04.2017., Īrijā, Dublinā.

Programma:

27.04.2017 – Viesu ierašanās/iepazīšanās vakariņas un vakars ar Īru dančiem Dublinas vecpilsētā.

28.04. 2017 – Svētku atklāšana, viesu kopu koncerts Dublin city Hall. Vakarā latviešu karaoke.

29.04.2017 – 2018. gada dziesmu un deju svētku mēģinājumi virsdiriģentu un virsvadītāju vadībā. Teātra izrāžu maratons.

30.04.2017 – Svētku gājiens. “Karoga ceļa” Eiropā ieskandināšana. Svētku Lielkoncerts Dublinas vecpilsētā. Brīvās programmas skatuve – pieaugušajiem un bērniem, Baltā galdauta svētki ar Latvijas ēdienu degustāciju, amatnieku tirdziņš , trejdekšņu gatavošanas, koka karošu grebšanas, monētu kalšanas meistarklases. Vakarā – danči.

Visu reģionālo svētku ietvaros notiks mēģinājumi- meistarklases gatavojoties 2018. gada dziesmu un deju svētkiem, koru virsdiriģentu un deju kopu virsvadītāju vadībā. Vēl svētku ietvaros notiks Lielkoncerts, amatnieku tirdziņš, latviešu ēdienu degustācija un tirgošana, aktivitātes un brīvā skatuve bērniem, ģimeņu diena, teātra izrāžu maratons, gājiens, viesu kopu koncerts, amatnieku meistarklases trejdekšņu darināšanā un koka karošu grebšanā, tiks svinēti baltā galdauta svētki un veikts “Karoga ceļš”.Vakara pasākumi ar latviešu karaoki un latvju dančiem.

 

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir “Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. Reģionālie kultūras svētki Latvijas simtgadei ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Dalībnieku pieteikšanās anketa

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK