lv

Eiropas Latviešu apvienība precizēs priekšlikumus par nodokļu salāgošanu

5. aprīļa sēdē Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisija tikās ar diasporas organizāciju pārstāvjiem, lai turpinātu skatīt aktualitātes. Eiropas Latviešu apvienības (ELA) pārstāve Elīna Pinto norādīja, ka priekšlikumi par nodokļu piemērošanu dāvinājumiem un ārvalstu pensijām tiks koriģēti, ņemot vērā 4. aprīļa sēdē minētos argumentus. Līdz pavasara sesijas noslēgumam tiks rīkota vēl viena kopēde ar Nodokļu politikas apakškomisiju, lai skatītu priecizētos priekšlikumus.

Tāpat komisijā tika diskutēts par finansējumu diasporai paredzētajiem projektiem. ELA pārstāve Elīna Pinto pauda bažas par finansējumu dažādiem projektiem, par kuriem valdībai jāatgādina katru reizi no jauna. Pirmkārt, budžeta līdzekļi ir sadalīti dažādās ministrijās un trūkst vienotas koordinācijas, un, otrkārt, tādām sevi pierādījušām iniciatīvām kā diasporas vasaras nometnes Latvijā finansējums katru reizi jālūdz no jauna. Šis ir viens no jautājumiem, kuru komisija skatīs, tiekoties ar Ministru prezidentu Māri Kučinski. Tikšanās paredzēta maija beigās.

Līdz ar 5. aprīļa sēdi komisija noslēdza darbu ziemas sesijā un regulārās sēdes atsāks līdz ar pavasara sesijas sākumu.

Foto: Reinis Inkēns, Saeimas Administrācija

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK