lv

Eiropas Latviešu apvienība iestājas par visu ģimeņu aizsardzību iekļaujošā un tiesiskā Latvijā

Diskusijā par Satversmes 110.panta redakciju Eiropas Latviešu apvienības (ELA) prezidijs iestājas par iekļaujošu un tiesisku Latviju.

Tā ir Latvija, kurā ir novērtēts un tiesiski aizsargāts katrs Latvijas cilvēks un katra ģimene visā to daudzveidībā. Tā ir Latvija, kurā tiesas nav pakļautas politikai.

Latvijas spēka kods ir saliedētība un savstarpēja cieņa pāri dzīves dažādo pieredžu, paaudžu un ģeogrāfiskajām robežām. Tas ir svarīgs apsvērums, lai pasaules pieredzi ieguvušie Latvijas cilvēki mūsu valstī atgrieztos kopā ar saviem tuvākajiem un arī lai to neatstātu, neiecietības spiesti. Tas atbilst Satversmes garam, ko vēl sašaurināt nav tālredzīgi.

Tiesiskums un respekts pret cilvēku cieņu, brīvību un vienlīdzību ir nostiprinātas kā ELA statūtu pamatvērtības. Mēs tās ievērosim un stiprināsim savā - diasporas organizāciju, kopu un kopienu - darbā latvietības kopšanai. Tajā aicināts brīvi iesaistīties ikviens cilvēks un ikviena ģimene ar Latviju sirdī.

Eiropas Latviešu apvienības prezidijs: Elīna Pinto, Vācijā Agnis Sauka, Beļģijā Vita Kalniņa, Austrijā Māris Pūlis, Lielbritānijā Lelde Vikmane, Francijā/Latvijā Justīne Krēsliņa, Zviedrijā

Eiropas Latviešu apvienība (ELA) ir Eiropā ārpus Latvijas darbojošos latviešu un latviešu sadraudzības nevalstisko organizāciju apvienība. Tajā ir apvienojušās 27 biedrorganizācijas no 19 valstīm Eiropā un kaimiņreģionā. ELA darbības mērķi ir pārstāvēt latviešu diasporas intereses Eiropas mērogā, tās biedru organizāciju darbības saskaņošana informācijas, izglītības un kultūras, pilsoniskās un politiskās līdzdalības, ekonomiskās līdzdalības jomās un sadarbības projektu veicināšana starp biedru organizācijām un ar Latvijas partneriem, kā arī ar radniecīgām starptautiskām organizācijām. ELA darbu vada biedru sapulces ievēlēts prezidijs.

Kontakti masu medijiem: Rasa Saliņa, ELA padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos, e-pasts: rasa.salina@gmail.com, tālr.: 29145314

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK