lv

Eiropas Latviešu apvienība aicina pieteikties līdz 15. janvārim Ziemeļeiropas Diasporas skolotāju semināram Norvēģijā

Eiropas Latviešu apvienība līdz 2018. gada 15. janvārim aicina pieteikties Ziemeļeiropas skolotāju semināram, kurš šogad notiks Beregenā, Norvēģijā, 2018. gada 17.-18. februārī.

Pieteikums.

Eiropas Latviešu apvienības (ELA), Latviešu valodas aģentūras (LVA) un Bergenas latviešu biedrības skola „Bergausis” aicina pieteikties

ZIEMEĻEIROPAS DIASPORAS SKOLOTĀJU SEMINĀRAM

Bergena – Åsane kultūras centrā un Møllebakken skolā
2018. gada 17.-18. februārī

Anketa ir nepieciešama, lai rezervētu gultasvietas un veiktu administratīvos pasākumus. LVA visiem semināra dalībniekiem segs ēdināšanas izdevumus pusdienas sestdien līdz svētdienas pusdienām, kā arī vienam no brīvprātīgajiem skolotājiem no katras skolas vienu nakti pilnu naktsmāju izmaksu un kompensēs ceļa izdevumus līdz EUR 75 apmērā! (Ir iespēja arī naktsmājas viesģimenēs Bergenā.)

Personas kodu lūdzam norādīt, lai Jūs varētu saņemt LVA apliecības par dalību kursos. Būs pieejami divvietīgi un trīsvietīgi numuriņi. Varat norādīt, kurš ar ko vēlas apmesties. Ja rodas jautājumi, lūdzu, zvaniet vai rakstiet Mārim Pūlim, tālr. +447 710 743 982, e-pasts moggyp@aol.com. Anketas jāiesūta līdz 15. janvārim.

1. Skola, pilsēta:
2. Semināra dalībnieka vārds, uzvārds:

3. Personas kods:

4. Īpašu ēdienu vajadzības (allerģijas, veģetārieši utt)

5. Kāda ir Jūsu loma skolā (vadītājs/skolotājs):

6. Norādiet: a) kad Jums būs nepieciešama naktsmītne (P., S., Sv)
b) vai ir ar mieru dzīvot pie viesģimenēm Jā/Nē

7. Kontaktinformācija (tālrunis, e-pasts):
8. Par ko jūs lepojaties savā skolā?
Vai vēlaties seminārā dalīties pieredzē par savas skolas labās prakses piemēriem (10 min.)? Piemēram, kā iesaistiet vecākus, kā piesaistāt jaunas ģimenes, kādas radošas mācību metodes izmantojiet u.tml.

9. Skolas problēmas, kas būtu pārspriežamas semināra laikā:

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK