lv
Mājas lapa ir izstrādes procesā un informācija tiek papildināta.

Eiropas Izglītības Grupas Sanāksme – 29.01.2021

Kopš novembra, kad notika mūsu pirmie  trīs  Eiropas reģionos ELAs rīkotie vebināri, diasporas skolas braši turpināja savu  darbību attālināti un skolēniem tika dotas iespējas turpināt uzturēt savu latvietību ar skolotāju un vecāku palīdzību šajā bīstamajā COVID laikā. 

Ar domu, ka mūsu kvalitatīvai skolēnu izglītošanai jāprogresē, 29. janvārī notika pirmā Eiropas izglītības grupas sanāksme, ko vadīja ELAs izglītības nozares vadītājs Māris Pūlis un piedalījās Aira Priedīte (ELAs projektu vadītāja), Jūlija Bernharda (Stokholma), Ilze Atardo (Itālija), Ingrīda Tauriņa (Atēnas), Ritma Prokopčenko (Dublina), Zane Kazotniece (Mayo), Asja Vanaga (Peterborough). 

Sanāksmē tika pārrunātas piecas galvenās tēmas: pārskats par skolu darbību reģionos, ELA izglītības stratēģija 2021 gadā, plāni 2021 gadam, vebināru tēmas 2021 gadam, kā arī iezīmēta nākamā tikšanās. 

Secinājums:  bija ļoti vērtīgi tikties un izrunāt lietas, kas uz sirds, plānot kopīgi un dalīties ar savu labo praksi. Liels paldies visiem par idejām un entuziasmu! 

Māris Pūlis 

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK