lv

Eiropas izglītības grupas novembra tikšanās

Trešdien, 2023. gada 8. novembra vakarā tiešsaistes platformā Zoom tikās Eiropas izglītības grupas dalībnieki, lai diskutētu par aizvadīto vasaru un dalītos ar plāniem jaunajam mācību gadam. Sanāksmi vadīja ELA izglītības referente Ilze Atardo, tajā piedalījās 16 dalībnieki.

Sanāksmi atklāja Ilze Atardo, kura padalījās ar iespaidiem par aizvadīto skolotāju semināru Bredfordā. Sanāksmē bija latviešu skolu pārstāvji no Itālijas, Vācijas, Grieķijas, Lielbritānijas, Īrijas, Polijas, Norvēģijas, Spānijas un Norvēģijas. 

Sanāksmes dalībnieki tika iepazīstināti ar jaunumiem - gan gaidāmajām skolotājas Annijas Bergmanes vēstures cikla nodarbībām ģimenēm un jauniešiem. Šajā rudenī nodarbības plānotas divās vecuma grupās - no 11 līdz 13 gadiem un no 14 līdz 16 gadiem. Nodarbības notiks tiešsaistē, lai piedalītos, jāpiesakās iepriekš.

Organizatori pastāstīja arī par gaidāmo Lauras Ritenbergas-Kinderes un logopēdes Baibas Strauses sarunu ciklu par bērnu audzināšanu daudzvalodīgās ģimenēs, kas notiks 22. novembrī, bet kopsavilkuma saruna sekos 29. novembrī. Arī šiem semināram jāpiesakās iepriekš.

Sanāksmes dalībniekus aicināja sniegt idejas digitālās latviešu valodas ceļa kartei, kas tiks veidota Latviešu valodas aģentūrā ar mērķi nodrošināt visiem interesentiem plašu, vispusīgu un viegli atrodamu informāciju par iespējām apgūt latviešu valodu, prasībām valsts valodas prasmes pārbaudēm un apliecinājuma iegūšanai. 

Šī gada pēdējā Eiropas izglītības grupas sanāksme notiks trešdien, 2023. gada 6. decembrī.

Ja kāds vēl tikai domā par latviešu skoliņas veidošanu un vēlas rast iedvesmu, padomu un atbalstu - ELA  izglītības referente Ilze Atardo aicina pievienoties sanāksmei, piesakoties elektroniski ilze.atardo@gmail.com.

Mediju ziņa ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ziņas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība. #NVOfonds2023

Ja turpmāk vēlies saņemt savā e-pastā ELA izglītības nozares ziņas, piereģistrējies ziņu saņemšanai šajā tiešsaistes formā.


Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK