lv

Eiropas diasporas radošās kopas aicinātas piedalīties aptaujā

Eiropas Latviešu apvienība (ELA) aicina Eiropas diasporas radošās kopas, kas ir iesaistītas Dziesmu un deju svētku tradīcijas kopšanā (pieaugušo un bērnu deju kopas, kori, folkloras kopas, amatierteātri, daiļamatniecības kopas), izteikt viedokli par pamatdarbības vajadzībām un prioritātēm Kultūras ministrijas piešķirtā atbalsta finansējuma izlietojumam. Aptauju var aizpildīt šeit. 

Kultūras ministrija 5.augustā lūdza ELA šādu viedokli sniegt līdz 8.augustam. Veidojot atvērtu un līdzdalībā balstītu diasporas pārstāvniecību, būsim pateicīgi par Jūsu atbildēm uz šo anketu iespējami drīz, ne vēlāk kā līdz 15.augustam.

Atbildes uz 2. - 7.jautājumu KM iesniegsim apkopotā anonīmā veidā; atbildes uz 8.jautājumu paliks tikai ELA prezidija rīcībā turpmākai stratēģijas izvēlei, un netiks saistītas ar finansējuma saņemšanu.

Lūdzam ELA biedru organizācijas nodrošināt, ka aptauja sasniedz Jūsu mītnes zemē darbojošās radošās kopas (ELA kultūras liste, iespējams, neietver jaunākās izmaiņas kopu vadībā). 

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK