lv

Diasporas organizācijām iespēja apgūt projektu izstrādes un vadības pamatus Vācijā, Austrijā un Norvēģijā

Esi nevalstiskās organizācijas biedrs? Tev ir idejas, bet trūkst finansējums tās realizēšanai? Apgūsti projekta izstrādes un vadības prasmes – paplašini savu iespēju robežas!

Eiropas latviešu apvienība (ELA) kopā ar sadarbības partneriem piedāvā diasporas organizācijām apgūt projektu izstrādes un vadības pamatus. Apmācības notiks:

Vācijā

Frankfurtā

Saalbau Ronneburg

Austrijā

Vīnē

Viesnīcā „Living Hotel Kaiser Franz Joseph”

Norvēģijā

Bergenā

Asanes kultūras centrā

no 22.septembra plkst. 9.30

līdz 23.septembrim plkst. 16.20

no 29.septembra plkst. 11.00

līdz 30.septembrim plkst. 17.00

no 20.oktobra plkst. 16.00

līdz 21.oktobrim plkst. 19.00

Programma pieejama šeit.

Programma pieejama šeit.

Programma pieejama šeit.

Apmācību mērķis ir stiprināt Eiropā darbojošos diasporas organizāciju kapacitāti, celt to projektspēju, diasporas kopienu savstarpējo sadarbību pilsoniskas sabiedrības stiprināšanai un saites veidošanai ar Latviju.

Apmācībās tiks izmantotas neformālās izglītības metodes, lielāku uzsvaru liekot uz praktisko darbošanos individuāli vai darba grupās. Dalībniekiem būs iespēja apgūt gan projekta pieteikuma veidlapas aizpildīšanu un projekta budžeta plānošanu, gan projekta īstenošanu un finanšu vadību, gan projekta pārskatu sagatavošanu un rezultātu izvērtēšanu.

Apmācību ietvaros tiks organizēta neformālā saruna ar iedvesmojošu vieslektoru, lai sniegtu dalībniekiem iespēju uzzināt par diasporas pilsoniskās līdzdalības nozīmīgumu, finanšu piesaistes avotiem diasporas organizācijām, pozitīvo pieredzi un labās prakses piemēriem projektu realizēšanā.

Apmācības vadīs biedrības ''Zemgales nevalstisko organizāciju atbalsta centra'' priekšsēdētājs, biedrības ''Latvijas Pilsoniskā alianse'' padomes priekšsēdētājs Uldis Dūmiņs un biedrības ''Eiropas latviešu apvienība'' projektu vadītāja Gunita Bērza - eksperti no Latvijas ar ilggadēju pieredzi gan Latvijas, gan EEZ projektu īstenošanā.

Neformālo sarunu vadīs biedrības ''Eiropas latviešu apvienība'' prezidija locekle, politikas referente Elīna Pinto, Uppsalas universitātes projektu vadītāja un pētniece, Zviedrijas Sociālās apdrošināšanas eksperte un vecākā analītiķe, ELA prezidija biedre  Ieva Reine.

Dalībnieku līdzmaksājums 100 EUR/persona.

Dalībniekiem tiks segti ceļa izdevumi, nepārsniedzot 90,00 EUR, uzturēšanās (1 nakts, nepārsniedzot 65,00 EUR), ēdināšanas un apmācību izdevumi.

Dalībnieku skaits ir ierobežots!

Pieteikties var aizpildot anketu šeit.

Aktivitātes tiek īstenotas projekta „Eiropas latviešu diasporas NVO projektspējas veicināšana” (Līguma Nr. 2018./LV/DP/17/05) ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK